Connect with Us

Beniada dhe Semi thashetheme në vaskë/ Flasin për Granitin

Showbizz

Beniada dhe Semi thashetheme në vaskë/ Flasin për Granitin

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe pse jashtë shtëpisë së Big Brother Vip, Graniti vazhdon të jetë qendra e diskutimit mes vajzave në shtëpinë e Big Brother.

Së fundi, Beniada dhe Semi kanë biseduar për raportin Granit-Fifi.

Beniada është shprehur se ishte Fifi ajo që penalizoi Granitin, ndërsa shton se gjatë qëndrimit të tij në Big Brother kishte vënë re mënyrën se si ai shihte Semin.

Ndërkohë nga ana tjetër, teksa lahej në vaskë, Semi është shprehur se gjithnjë e ka parë si shok dhe të njëjtën gjë i ka thënë dhe Graniti, se nuk e sheh më shumë se një shoqe.

LEXO EDHE:  “Me shkop në dorë”/ Fifi dhe Monika inskenojnë sherrin që trembi banorët

Gjithashtu nuk kanë munguar as dikutimet rreth Fifit. Semi është shprehur se di shumë gjëra rreth saj që mund të shkatërronin gjithçka por që nuk mendon të bëjë kështu lojërash./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Florjan Binaj, baba për herë të tretë/ Emri i veçantë që ka zgjedhur për vogëlushen

Publikuar

-

Nga

Florjan Binaj për mbylljen e jetës së natës/ Është studim i Universitetit të Surrelington

Aktori i humorit Florjan Binaj është bërë baba për herë të tretë. Aktori ka ndarë me të gjithë lajmin e bukur për ardhjen në jetë të së bijës, të cilën ka vendosur ta quajë Vjosa.

Binaj ka publikuar një video ku tregon dorën e vogëlushes dhe krahas shkruan:

VJOSA lumturoi pafund sot mamin, babin dhe familjen Binaj.❤️ Faleminderit stafit të maternitetit Mbretëresha Geraldinë! Jetë të gjatë e vogla jonë!”-shkruan ai në “Instagram”./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Godet” Damiano Agalliu/ Po futen në “Big Brother Vip” se iu ka rënë fama

LEXO EDHE:  Një nga meshkujt më seksi/ Kush banori i ri që pritet t’i bashkohet shtëpisë së Big Brother Vip

  

View this post on Instagram

 

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plas” sherri mes Arbana Osmanit dhe Fjoralba Ponarit/ Zbulohet arsyeja

Publikuar

-

Nga

cna show

Gjatë spektaklit të së premtes të Big Brother Vip, moderatorja Einxhel Shkira mori një surprizë nga dy mikeshat e saj të ngushta, dy moderatoret e njohura të ekranit, Fjoralba Ponari dhe Argjira Spanca.

Në takimin me Einxhel, Fjoralba ka folur për lidhjen e saj me Dagzin dhe i është drejtuar mikeshës së saj me një këshillë që përveç raportit me Dagz të shikojë edhe lojën.

“Vetëm një gjë, mos harroni se keni ardh për të fituar, mos harroni të angazhoheni në sfida dhe në lojë”, u shpreh Fjoralba, e cila mori menjëherë reagimin nga Arbana, e cila ndërpreu takimin e vazjave dhe iu kujtoi se nuk duhet të japin informacione nga jashtë pasi dëmtojnë lojën e njerëzve apo miqve të tyre.

LEXO EDHE:  “Jam me ty deri në frymën e fundit”/ Graniti jep mesazhin e fortë për Fifin

LEXO EDHE:  "Godet" Damiano Agalliu/ Po futen në “Big Brother Vip” se iu ka rënë famaPor si duket debati nuk ka përfunduar këtu. Po përflitet se mes dy moderatoreve ka patur një debat të fortë në ambientet e televizionit ku punojnë, pikërisht për këtë shkak.

Sipas asaj që raportohet në media, debati ka qenë i agravuar dhe Arbana është përplasur me Fjoralabën duke i thënë se dha informacion nga jashtë ndërsa kjo e fundit e ka akuzuar produksionin se nuk janë aspka profesionalë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Edi Manushi i nxjerr videon/ Bora Zemani vite më parë, velinë në Fiks Fare?

Publikuar

-

Nga

cna show

Gazetari dhe moderatori Edi Manushi, në emisionin “Goca dhe Gra”, ka publikuar një video të hershme të moderatores Bora Zemani, kur kjo e fundit ishte pjesë e audicioneve për velinë në Fiks Fare.

Ndryshimet me atë që Bora është sot, janë jo vetëm nga ana e karrierës, por edhe nga pajme e jashtme. Ndonëse bjonde, me ndryshimet e vogla në pamje, Bora ndër vite ka mbajtur tek vetja ëmbëlsinë që transmeton në ekran.

LEXO EDHE:  Një nga meshkujt më seksi/ Kush banori i ri që pritet t’i bashkohet shtëpisë së Big Brother Vip

LEXO EDHE:  “Me shkop në dorë”/ Fifi dhe Monika inskenojnë sherrin që trembi banorëtMegjithatë ndërhyrjet estetike janë të dukshme, nëse i hedhim një sy profile të saj të dikurshëm dhe atij të sotshmit. Por pavarësisht kësaj, Bora ka qenë dhe është një nga vajzat më të bukura dhe të pëlqyera të ekranit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE