Connect with Us

Banorët flasin me emra/ Kush do të jetë i eleminuari i radhës në “Big Brother Vip”

Showbizz

Banorët flasin me emra/ Kush do të jetë i eleminuari i radhës në “Big Brother Vip”

Publikuar

-

/
cna lajm show

Dy çiftet e nominuara të së premtes ishin Einxhel, Beniada, Iliri dhe Sabiani.

Kujtojmë se “Vëllai I Madh” vendosi të testonte aleancat mes tyre dhe banorët nuk ishin në djeni se banori që votohet më shumë shpëton edhe shokun nga eliminimi dhe e kundërta.

Kujtojmë gjithashtu se Ilirin dhe Sabianin e shpëtoj publiku, ndërsa Einxhel dhe Beniada shkuan në nominime të së premtes bashkë Sarën, Dj Pm, Dj Dagz, Donaldin, Semin, Fifin, Beatrixin dhe Kledin.

LEXO EDHE:  “Ti po luan me Dj Pm”/ Sarah shpërthen në lot: Mos më akuzoni…

Në lidhje me nominimet ditën e sotme Dj Dragz, Sara dhe Einxhel kanë folur dhe kanë dhënë emra se cili do të eleminohet.

Sara si fillim u shpreh se ajo do jetë e eleminuara por mund të jetë edhe Kledi sipas saj. Edhe Einxhel gjithashtu dha emrin e Kledit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella nuk pyet për të ftohtin/ Ekspozon të pasmet në fotot me bikini

Publikuar

-

Nga

cna show lajme

Kejvina Kthella është një nga modelet seksi të momentit. Ajo është mjaft e komentuar për jetën private po ashtu edhe fotot seksi që publikon shpesh në rrjetet sociale.

Bukuroshja së fundi ka ngritur temperaturat në rrjet, teksa ka publikuar disa foto me bikini minimaliste.Bjondina ka provokuar duke treguar format bombastike në bikini me ngjyrë të zezë. Në foton e fundit, ajo ka preferuar të tregojë vetëm trupin e saj perfekt./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas daljes nga Big Brother Vip/ Dojna Mema zbulon gjendjen e Beatrix Ramosaj

Publikuar

-

Nga

cna show

Beatrix Ramosaj është një nga ish banoret më të komentuara të Big Brother Vip. Sot, Beatrix do të duhej të ishte prezente në Fun Club Big Brother Vip, por nuk ka ndodhur kështu.

Moderatorja e Fun Club, Dojna Mema ka zbuluar arsyen pse ajo nuk ka mundur dot të bëhet pjesë e emisionit sot.LEXO EDHE:  Arbana Osmani hap dyert e shtëpisë së Big Brother/ Pamje nga ambientet

LEXO EDHE:  Çifti i parë në “Big Brother”/ Veprimi i Fifit dhe Granitit bën xhiron e rrjetit

Dojna Mema është shprehur se ka kontaktuar me Beatrixën dhe ajo nuk ka shkuar në emision prej gjendjes së rënduar emocionale dhe psikologjike.

“Kemi folur me Triksën, nuk ka mundur të vijë sot në program për shkak se është në gjendje të ngarkuar emocionale dhe psikologjike”, ka thënë ndër të tjera Dojna Mema./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E shpifur, të puthesh para kamerave me gojë hapur”/ Stresi nuk kursen Beatrixën: Realitet i hidhur i femrave shqiptare

Publikuar

-

Nga

cna show

Reperi Stresi ka dhënë mendimin e tij përsa i përket lidhjes Beatrix-Donald. Reperi në një intervistë është shprehur se e gjykon shumë Beatrixën për veprimin që bëri në lidhje me trekëndëshin e dashurisë.

Sipas tij veprimi i saj ishte i shpifur dhe nuk kishte aspak të drejtë të ndërhynte në atë raport. Gjithashtu Stresi ka zbuluar se një nga asryet që ka mbështetur Bora Zemanin është pikërisht kjo.

Unë Borën nuk e njoh. E kam takuar në raste, në emisione në intervista. Është vajzë e mrekullueshme, është kinge. Në lidhje me sondazhin Beatrix apo Bora, kam mbrojtur Borën. Kam dhënë mendimin tim që Beatrix nuk i afrohet Borës fare.Për mua Donaldi është djalë shumë i mirë , e kam shumë shok, shkoj shumë mirë me të. Nuk mund ta gjykoj se ça ka bërë Donaldi, por gjykoj Beatrixën, shumë. Me dorë në zemër, ky është realiteti shqiptar dhe i femrave shqiptare, që bëjnë këto gjeste. Dikur Trixa ka qenë komentuese e  fotove dhe puthjeve të Donaldit dhe vajzës, ka qenë në komente, o sa mirë shkoni ju të dy, ky është një realitet i joni i hidhur që ndodh shpesh në komunitetin shqiptar.

S’ka pas të drejtë në atë lloj mënyre, ishte diçka e shpifur, të puthesh para kamerave me gojë hapur, budalliqe. Shqipëria duhet të ecë përpara por jo nga këto gjëra. Ky është mendimi im”, shprehet Stresi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE