Connect with Us

I kërkoi publikisht që të takoheshin për kafe/ Ledjana zbulon çfarë ndodhi më pas me Antonelën

Showbizz

I kërkoi publikisht që të takoheshin për kafe/ Ledjana zbulon çfarë ndodhi më pas me Antonelën

Publikuar

-

/
cna lajme show

Ledjana Prenga është një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të komentuara në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Ajo tërheq vëmendjen e mijëra ndjekësve me disa postime provokuese që bën në “Instagram” apo edhe me deklaratat e ndryshme nëpër intervista.

Ditën e djeshme, e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” teksa fliste për një tjetër ish-konkurrente të reality show, Antonela Berisha, tha se e kishte fshirë mesazhin që i kishte shkruar para disa javësh,

Ledjana tha se pasi dëgjoi një intervistë të saj ku kishte thënë se mund të bëheshin mikesha, i dërgoi një mesazh me faqen e saj ku i ofronte që të takoheshin për të pirë kafe, por më pas e fshiu.

Në fakt mesazhin ia shkroi teksa ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” para disa javësh. Dhe të gjithë e vlerësuan për veprimin që bëri. Por mesa duket qenka penduar dhe ka vendosur që ta fshijë para se të marrë një përgjigje nga Antonela.

LEXO EDHE:  Prej muajsh të ndarë/ Ledjana zbulon nëse do të ketë një përballje me Mevlanin

Ndër të tjera, Ledjana tha se ka marrë oferta për tu bërë pjesë e ekranit dhe së shpejti do e shohim me emisionin e saj televiziv që do t’i dedikohet palestrës, dietës, ushtrimeve, pra mënyrës për të mbajtur trupin në formë.

“Në disa televizione kam pasur ftesa duke qenë se e kam paraqitur dhe idenë që kam për një emision timin dhe deri diku është aprovuar, por për shkak të angazhimeve të shumta e kam lënë pak pas dore, por shpresoj t’i rikthehem fuqishëm. Më pëlqen shumë fitness, palestra, do më pëlqente shumë një emision i tillë”, tha Ledjana./ Shqip

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Tani mund të dëgjoni anën time të historisë!”/ Beatrix Ramosaj nxjerr këngën e re, një dedikim për Donaldin?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Beatrix Ramosaj gjatë muajve të fundit ka qenë në qendër opinionit publik. Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip ishte më e komuentuara, ndërsa pas daljes u përfol se këngëtarja ishte në gjendje të rënduar psikologjike për shkak të komenteve të kësaj lidhjeje.

Por ka qenë vetë Beatrix ajo që para dy ditësh ka reaguar dhe ka treguar se ka përjetuar një situatë jo të mirë, por falë mbështetjes së familjarëve po përmirësohet.

LEXO EDHE:  Ledjana ka një lutje për Zotin/ “Më zëvendëso shoqërinë me…”

LEXO EDHE:  Me zemër të ndarë në dysh/ Ledjana nuk e fsheh dhimbjen për ndarjen nga Mevlani

Ndërsa sot, Ramosaj ka publikuar një këngë të re me titull “Faj”, me tekst dhe muzikë nga vetë ajo dhe vëllai i saj Alban Ramosaj.Beatrix shkruan krahas postimit në Instagram se “Tani mund të dëgjoni anën time të historisë”, duke lënë të nënkuptuar se kjo këngë është një dedikim për Donaldin./E.K-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Salsano Rrapi jep lajmin e papritur/ Xhemi Shehu do të rikthehet në ekran

Publikuar

-

Nga

cna show

Aktori Salsano Rrapi ka dhënë lajmin se moderatorja Xhemi Shehu do të rikthehet sërish në ekran. I ftuar në emisionin “Goca dhe gra”, Salsano ka zbuluar se Xhemi do të rikthehet me një program të ri, krah Salsanos por që nuk ka të bëjë me Portokallinë.

Po, Xhemi Shehu do kthehet në Top Channel. Do jetë përkrah meje në një program të ri që s’ka të bëjë me Portokallinë. Është në bashkëpunim me Top Channel, unë jam autor. Xhemi së bashku me mua është moderatore. Regjisor është Altin Basha dhe ky do të jetë një emision i ri në Top Channel”, tha aktori.

LEXO EDHE:  Me zemër të ndarë në dysh/ Ledjana nuk e fsheh dhimbjen për ndarjen nga Mevlani

LEXO EDHE:  E kanë mbajtur të fshehtë/ Dy konkurentët e “Përputhen” bashkëjetojnë prej kohësh

Kujtojmë se Xhemi Shehu pak kohë më parë njoftoi se kishte marrë vendimin që të largohej nga bota e televizionit, por duket se ajo do të rikthehet sërish me një program të ri / CNA.alXhemi Shehu e thotë publikisht/ “E kam mbyllur njëherë e mirë me televizionin”

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arjola e zhgënjyer nga Fifi: Nuk e kuptoj ku i lindi dashuria e madhe për Donaldin

Publikuar

-

Nga

cna showbizz

Këngëtarja Filloreta Raçi, mbrëmjen e spektaklit të së martës u bë pjesë e Big Brother Vip, ku tregoi mbështetjne e saj për Monikën si dhe këndoi këngën Diell.

Më pas jao takoi të gjithë banorët, duke qëndruar pak më shumë në përqafim me Donaldin se sa me konkurentët e tjerë.Kjo duket se nuk i ka pëlqyer aspak Arjolës, e cila në një bisedë me Einxhel është shprehur se nuk e ka pritur këtë afrimitet të madh të Fifit me Donaldin, pasi në shumë raste kanë qenë të tjerë që i kanë qëndruar pranë në situata të vështira.

LEXO EDHE:  Ledjana ka një lutje për Zotin/ “Më zëvendëso shoqërinë me…”

LEXO EDHE:  Ledjana ka një lutje për Zotin/ "Më zëvendëso shoqërinë me…"

Një gjë që më bën shumë habi është dashuria e madhe e Fifit kundrejt Donaldit. Fifi ka pasur dikë shumë më afër se ç’ka patur Donaldin. Nëse do Monikën, duhet të mbështesësh Monikën”, ka thene Arjola./A.E- CNA.al

LEXO TE PLOTE