Connect with Us

Vrasja makabre e të miturit/ Hoxha thirrje autoriteteve: Riktheni dënimin me vdekje

Kronika

Vrasja makabre e të miturit/ Hoxha thirrje autoriteteve: Riktheni dënimin me vdekje

Publikuar

-

/
cna lajme politike

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar, Indrit Hoxha ka reagur lidhur me ngjarjen që tronditi ditën e sotme vendin tonë, ku një i mitur u vra brutalisht në Fier, fill pasi u rrëmbye nga fqinji i tij.

Hoxha bën thirrje tek autoritetet që të rifusin dënimin me vdekje, për autorin që kreu aktin makabër.

“Futeni nje here denimin me vdekje per monstren qe masakroi nje 8 vjecar te pafajshem”, shkruan Hoxha në rrjetin social Facebook./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Plagosja me thikë në Durrës/ Zbardhen detajet e para, si nisi sherri

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Policia ka dhënë informacion zyrtar lidhur me ngjarjen në Durrës, ku u plagos një person me thikë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1, Durrës, si pasojë e një  konflikti  për motive të dobta.

Durrës/Informacion paraprak

Plagosi me thikë 50 vjecarin, ndërhyrja e menjëhershme e Policisë vë në pranga 36 vjeçarin.Më  datë 18.01.2022, rreth  orës 16:00, në lagjen nr. 1, Durrës, si pasojë e një  konflikti  për motive të dobta, shtetasi F. V., 36 vjeç, ka plagosur me thikë, shtetasin A. K., 50 vjeç, banues në Durres, i cili ndodhet nën  kujdesin e mjekeve.

LEXO EDHE:  Iu përmend emri për vrasjen në Gjilan/ Haradinaj: Po bëhet propagandë ndaj meje, nuk do të na ndalin

LEXO EDHE:  Zbulohet skandali/Policia merr pjesë në takimet elektorale të PS (Foto-mesazhi)

Ndërhyrja e menjëhershëm e Policisë bëri të mundur kapjen e menjëhershëm te shtetasit F. V.

Grupi hetimor po punon për  sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Sherr me thika në Durrës/ Plagoset një person

Publikuar

-

Nga

cna lajme kronike

Një i ri ka mbetur i plagosur  me thikë në Durrës. Sipas të dhënave të parë, mësohet se i riu është përfshirë në një sherr me një person tjetër, po ashtu i paidentifikuar.

Nuk dihen ende motivet e përplasjes mes dy të rinjve, teksa bëhet me dije se ata ishin nën efektin e alkoolit.LEXO EDHE:  Kokainë dhe kanabis në shtëpi/ Në pranga dy persona në Elbasan

Autori është ndaluar nga Policia, teksa po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Shkrumbohet nga flakët makina në Vlorë/ Dyshimet e para

Publikuar

-

Nga

Shpërthen në flakë makina në ecje/ Dyshimet e para

Një automjet është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në Vlorë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “10 korriku”.

Mësohet se automjeti tip “Golf” ka qenë i parkuar poshtë një pallati dhe ka rrezikuar dhe mjetet e tjera që ndodheshin pranë.Fatmirësisht ndërhyrja e zjarrfikësve në kohë ka arritur ta shpëtojë mjetin.

LEXO EDHE:  Zbulohet skandali/Policia merr pjesë në takimet elektorale të PS (Foto-mesazhi)

LEXO EDHE:  Fund tragjik në Tiranë/E reja hidhet nga pallati

Ende nuk dihet se cili ka qenë shkak i zjarrit dhe policia ka nisur hetimet./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE