Connect with Us

VIDEO- ‘Shokon’ këngëtarja e njohur/ Fton fansin në skenë dhe pastaj i urinon në fytyrë

Showbizz

VIDEO- ‘Shokon’ këngëtarja e njohur/ Fton fansin në skenë dhe pastaj i urinon në fytyrë

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë festivalit të muzikës rock “Rockville” ta pranishmit janë ‘shokuar” nga këngëtarja e grupit ‘Brass Against’ Sphia Urista e cila gjatë performancës ftoi në skenë një fans, të cilit pak minuta më vonë video-ja e publikuar ne Youtube tregon se i urinoi në fytyrë.

Në momentin kur ndodhi kjo ngjarje grupi i njohur po performonin një interpretim të “Ëake Up” të “Rage Against the Machine

Në video duket Sphia e cila pasi ftoi një fans në skenë i tha të shtrihej. Ajo më pas uli pantallonat e saj dhe u shfaq duke urinuar në fytyrën e tij, ndërsa ende performonte këngën.

LEXO EDHE:  Para të gjithëve/ Beyonce nxjerr fotot intime me Jay-Z gjatë koncertit

Njerzit që ndoqën koncërtin dhe më tej ata të cilët e panë në rjetët sociale janë tronditur nga kt veprim dhe e kanë quajtën momentin “të neveritshëm”.

Mësohet se më tej grupi me bazë në Neë York ka kërkuar falje dhe tha se Urista “ishte nxituar”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Mariah Carey një diva në skenë

LEXO EDHE:  Para të gjithëve/ Beyonce nxjerr fotot intime me Jay-Z gjatë koncertit

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Ylli i Instagramit ndez rrjetin/ Kjo është modelja që provokon ndjekësit me fotot e saj

LEXO EDHE:  Dua Lipa anullon koncertin me Bruno Mars/ ‘Kam dhimbje të tmerrshme’

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Djali i Donald Trump fejohet me gazetaren 8 vite më të madhe në moshë

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Djali i ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump dhe partnerja e tij, gazetaren Kimberly Guilfoyle janë fejuar. Ky lajm është bërë i ditur nga Daily mail, ku shkruhet se djali i ish presidentit Donald Trump Jr. 44 vjeç e ka propozuar Kimberlyn në natën e ndërrimit të viteve dhe ajo ka thënë po.

Trump Junior dhe Kim 52 vjeçe janë në një lidhje dashurie prej katër vitesh, ndërsa njohja e tyre daton shumë vite më parë.

“Don e Kim janë fejuar ditën e parë të vitit, që është dhe ditëlindja e Don. Ata janë së bashku prej katër vjetësh dhe njihen prej rreth 15 vitesh”, tha një burim për “DailyMail”.

LEXO EDHE:  Dua Lipa anullon koncertin me Bruno Mars/ ‘Kam dhimbje të tmerrshme’

LEXO EDHE:  Rihanna anulon koncertin për shkak të virusit ZikaAta e kanë mbajtur sekret pasi vendosën të shpërngulen nga Nju Jorku,” shtoi burimi. “Të dy janë të përqendruar te fëmijët e tyre ata kanë gjashtë fëmijë nga lidhjet e mëparshme dhe punën e tyre.

Çifti po lanifikon të jetojë në Jupiter, Florida në një shtëpi të re pasi më në fund shkarkojnë apartamentin e Guilfoyle në Manhattan për 4.4 milionë dollarë dhe shtëpinë e tyre në Hamptons prej 8.1 milionë dollarësh”, shton më tej burimi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE