Ishte shpallur në kërkim/ Policia e Korçës arreston 25 vjeçarin

16 Nëntor 2021, 12:36, Kronika CNA
Ishte shpallur në kërkim/ Policia e Korçës arreston 25

Një 25 vjeçar i shpallur në kërkim nga policia e Korçës është ndaluar dhe arrestuar.  Gjykata e Shkallës së Parë Korçë, e ka dënuar këtë shtetas me 1 vit burg, për veprën penale ?Dhuna në familje?

Njoftimi i policisë:

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Korçë, bënë ndalimin e shtetasit në kërkim K. Xh., 25 vjeç, banues në fshatin Çiflig, Korçë, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Korçë, me vendimin e datës 06.04.2021, e ka dënuar këtë shtetas me 1 vit burg, për veprën penale ?Dhuna në familje?./CNA.al

Lajmet e fundit nga