Foto-Berisha zbret në Fushë-Krujë/ Pritje madhështore për liderin historik

16 Nëntor 2021, 16:22, Politikë CNA
Foto-Berisha zbret në Fushë-Krujë/ Pritje madhështore

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha ka mbërritur në Fushë-Krujë për ?Foltoren? e radhës.

Ai është pritur me brohorima dhe entuziazëm, nga qindra demokratë të cilët janë mbledhur para Kinemasë së qytetit.

Lëvizja e Berishës, ka gjetur përkrahaje anembanë vendit, ku në do qytet ku ai ka shkelur, ka pasur pjesëmarrje të jashtëzakonshme.

Në foltoren e sotme, krah Berishës ka dalë dhe kreu i PD në Fushë Krujë Agron Loka./CNA.al

Lajmet e fundit nga