Connect with Us

Video-Konkurentes së Përputhen i ndodh e papritura/ Gazetari tenton ta puthë live

Showbizz

Video-Konkurentes së Përputhen i ndodh e papritura/ Gazetari tenton ta puthë live

Publikuar

-

/

Ish konkurentja e Përputhen, Shqipe Hysenaj, është përnallur me një situatë të parpritur në rubrikën ‘Trotuar’, në ‘E Diell’.

Teksa moderatori Edi Manushi nisi të prezantojë temën dhe përshëndeti të ftuarit, Bledi Mane afrohet pranë Shqipes dhe e përqafon, madje tenton edhe ta puth!

Kjo e fundit tenton t’i shmanget këtij gjesti dhe ndërsa largohet nis të qeshë me gjestin e gazetarit!

LEXO EDHE:  Drejtonin mjetin në nivele të frikshme alkooli/ Ndalohen 3 shtetas (video)

Momentin mund ta ndiqni në videon e mëposhtme:

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tejkalon kufijtë e imagjinatës/ E lyer me baltë, Oriola Marashi hyjnore në setin e fundit fotografik

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara dhe më seksi e momentit.

Prej kohësh, Marashi ka tejkaluar kufijtë me famën e saj duke u kthyer në një nga emrat më të kërkuar në fushën e modës dhe nga fotografët.

Modelia ka sfiluar për një nga kompanitë më të njohura të veshjeve siç është Guess.Bukuroshja shqiptare di të tërheqë gjithnjë vëmendjen e ndjekësve të saj, siç ka bërë edhe së fundmi. Ajo shfaqet mahnitëse dhe tejet sensuale në setin e ri fotografik të realizuar nga fotografi Juxhin Kurti.

LEXO EDHE:  Video skandaloze/ Ja si e fillojnë vitin e ri shkollor nxënësit në Tiranë

LEXO EDHE:  Nga Bledi Mane/ “Pedofilia politike” e Arlind Qorrit

Joshëse, seksi dhe tunduese, Oriola nuk ka lënë vend për fjalë me fotot ku shfaqet e lyer e tëra me baltë. Për më tepër, shihni galerinë me fotot mahnitëse të Oriola Marashit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Video-Tarifa për Rrugën e Kombit/ Ironizojnë shqiptarët e Kosovës

LEXO EDHE:  Nga Bledi Mane/ “Pedofilia politike” e Arlind Qorrit

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Nga Bledi Mane/ “Pedofilia politike” e Arlind Qorrit

LEXO EDHE:  Drejtonin mjetin në nivele të frikshme alkooli/ Ndalohen 3 shtetas (video)

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE