LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Godet sërish Saimir Korreshi/ I çon Qeverisë “dhuratën” që nuk pritej

15 Nëntor 2021, 11:59, Politikë CNA
Foto-Godet sërish Saimir Korreshi/ I çon Qeverisë

Deputeti i PD në Lushnje, Saimir Korreshi ka goditur sërish sot.

Ndërkohë që në Kuvend është duke u zhvilluar seanca plenare ku po diskutohet mbi Buxhetin 2022, Korreshi ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku në dorë mban disa kastraveca.

Ai shkruan se është nisur për në Parlament dhe kastravecat thotë se janë një ?dhuratë? për Qeverinë.

?Rrugës për në Parlament. Duke i sjell produkte BIO qeverisë direkt nga fermerët e Myzeqesë?, shkruan Korreshi./CNA.al

Lajmet e fundit nga