Connect with Us

E harroi Alvisën?/ Bashkimi kapet duke flirtuar me Efin

Showbizz

E harroi Alvisën?/ Bashkimi kapet duke flirtuar me Efin

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Marrëdhënia e Bashkimit me Alvisën u kumentua shumë nga media rozë. Kujtojmë se edhe pas publikimit të skandalit nga ana e Hysenit, Bashkimi sërish vendosi të mbrojë Alvisën dhe ta mbështesë.

Gjithashtu dyshja bënë disa takime së bashku madje u kapën ‘mat’ kur Alvisa kishte shkuar në shtëpinë e Bashkimit.

Gjithsesi edhe pasi Alvisa u larhua nga programi Bashkimi vijon të qëndrojë në program madje në një moment duket duke flirtuar me Efin.

LEXO EDHE:  Denoncimi në Fiks Fare/ Skandal në Burgun 313, i paraburgosuri lidhet këmbë e duar

Në një video të postuar nga prapaskenat e programit kur Bashkimi shihet duke u afruar prane saj.

Ai nis ta prekë në trup Efin dhe shfaq interes ndaj saj dhe grimit të saj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Nuk ndalet Oriola Marashi/ Modelja mahnit me format perfekte

Publikuar

-

Nga

cna showbizz

Oriola Marashi nuk ndalet. Sërish modelja i ka mahnitur të gjithë me fotot provokuese dhe linjat e saj super perfekte.

E veshur me një fustan të zi, nga pas rrjetë, modelja tregon të pasmet e saj bombastike, e ndërsa nga para dekoltenë e saj.Oriola në fakt është një modelet më të arrira në karrierë. Ajo ka sfiluar për shumë kompani të njohura, si Guess. Gjithashtu e kemi parë shpesh si modele në fotografitë e fotografit Said Mhamad.

LEXO EDHE:  Skandali në “Fiks Fare”/ Djali jurist në bashki, nëna fiton tenderat e institucionit!

LEXO EDHE:  “Zoti mbroftë adoleshentët”/ Ish konkurrentja e Përputhen kritikon ashpër Arjan Konomin

Nëse i hedhim një sy profilit të saj mund të gjejmë fotografi të koncepteve të ndryshme, si përshembull seti i fundit ku shfaqej tejet seksi teksa punonte me baltë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të dua”!/ Mes puthjeve e përqafimeve, Einxhel dhe Dagz bëjnë deklarata dashurie

Publikuar

-

Nga

Einxhel dhe Dagz po kalojnë më shumë kohë së bashku brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Ata nuk i fshehin më ndjenjat, ndërsa i kanë thënë “të dua” njëri-tjetrit. Moderatorja u eliminua të martën, nga votat e publikut, por u rikthye në shtëpi pasi i qëlloi bileta e kthimit, shkruan Top Channel.Duket se edhe netët nuk duan t’i kalojnë të ndarë, teksa natën e kaluar kanë fjetur të përqafuar në të njëjtin shtrat.

LEXO EDHE:  “Një skandal i vërtetë”/ Nishani reagon i revoltuar: Qytetarët t’i japin dënimin e merituar Ramës

LEXO EDHE:  FOTOT- Konkurenti i “Përputhen” përfshihet në një aksident

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E tradhëtoi dhe e dhunoi/ Zbulohet kush është ish bashkëshorti i Arjola Demirit, i përfshirë në “masakrën e Bllokut”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja Arjola Demiri ka folur gjithmonë rreth vështirësive që ka kaluar në jetë dhe problemeve me ish bashkëshortin. Tani që është pjesë e “Big Brother VIP” historitë e saj kanë qenë edhe më shumë në qendër të vëmendjes dhe vetëm dy ditë më parë ajo ka rrëfyer me më shumë detaje historinë.

Arjola ka pranuar publikisht se ish bashkëshorti e dhunonte fizikisht dhe se e ka tradhtuar për 6 vite me rradhë që aktorja ishte në djeni. Ato vite nuk kanë qenë aspak të lehta për aktoren, nënën e tre femijëve e cila në luftë me depresionin ka tentuar edhe vetvrasjen, prej të cilës e ka shpëtuar nëna e saj.

Por kush është ish-bashkëshorti i Arjola Demirit?

LEXO EDHE:  FOTOT- Konkurenti i “Përputhen” përfshihet në një aksident

LEXO EDHE:  Denoncimi në Fiks Fare/ Skandal në Burgun 313, i paraburgosuri lidhet këmbë e duarBurime për Albeu.com ka mësuar se ish-bashkëshorti i Arjola Demirit është Ajax Boshnjaku. Ai është personazh i njohur për mediat dhe botën e krimit. Emri i Ajax Boshnjakut është bërë i njohur në tetor te 2018 ku ishte i përfshirë në masakrën e ish-Bllokut ku mbeti i vrarë Fabiol Gaxha. Ajaxi, miku i i Ervin Matës u akuzua për moskallëzim krimi.

Gjithashtu, burime bëjnë me dije se Ajax Boshnjaku është sot babi i dy djemve binjak me një grua tjetër me të cilën Arjola Demiri ka edhe çështje penale.

Arjola ka treguar se ka marrë më në fund kujdestarinë e 3 fëmijëve që ka patur nga bashkëjetesa me Ajaxin, pasi ajo nuk ka patur një celebrim me ligj me të.

LEXO TE PLOTE