Connect with Us

“Pse Zot nuk më more mua”/ Hyseni humb njeriun e dashur

Showbizz

“Pse Zot nuk më more mua”/ Hyseni humb njeriun e dashur

Publikuar

-

/
cna lajm show

Hysenit, ish konkurentit të emisionit “Përputhen”, i cili bëri bujë të madhe pas publikoi incizimet e Alvisës gjatë “Përputhen Prime” i ka ndodhur një fatkeqësi.

Me anjën e një postimi në Instastory ai ka treguar se një shok shumë i afërt me të ka ndërruar jetë.

Në postimin e parë Hyseni postoi një shirit të zi dhe shkruan- “Përse Zot nuk me more mua. Të pushoftë zemra në paqe zemra e vëllait”.

LEXO EDHE:  Situata nga Covid/ Regjistrohen mbi 700 raste të reja, sa kanë humbur jetën

Ndërkohë në potimin e dytë ai ka pubikluar një foto krahë shokut të tij dhe shkruan: “Ti ishe vëllai im, shoku im, mësuesi im, unë me ty krenohesha. Përse jeta është kaq e padrejtë? Zoti të mori pranë vetës. edhe gurët qajnë për ty vëlla”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Gjoksin e bëra vetë”/ Beatrix “çmendet” pas vetes: O shalë e bukur, o yll

Publikuar

-

Nga

cna show

Beatrix Ramosaj është një nga banoret më të komentuara të Big Brother për lidhjen e saj me Donald Veshaj.

Por përveç kësaj është vajza që kujdeset më së shumti për pamjen e jashtme, pasi gjithnjë jo vetëm në prime, por edhe në ditët e zakonshme ajo shfaqet mjaft e kuruar.

Ndonëse merr komplimenta nga banorët e shtëpisë, për Trixën duket se nuk janë të mjaftueshme dhe sot gjatë një bisede me banorët ka falenderuar nënën e saj për këmbët e bukura që i ka dhuruar si dhe nuk ka ndaluar së bëri edhe më shumë komplimenta vetes.

LEXO EDHE:  Emri-Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes në Elbasan, shoqërues i Gazment Bardhit, ish-efektiv i RENEA

LEXO EDHE:  Vranë me sende të forta kryefamiljarin/ Dërgohen në spitalin psikiatrik nënë e bijë

Mami faleminderit për këmbët e mira që më ke dhënë. Gjoksin nuk ma dhe, por e bëra vetë. O shalë e bukur, o yll” është shprehur Beatrixa./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të martën filloj rrugëtimin në shtëpinë më të ndjekur”/ Ermal Mamaqi pjesë e Big Brother?

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij, pasi ka bërë me dije se të martën do të nisë rrugëtimin në shtëpinë më të ndjekur, të Big Brother.

Teksa ka publikuar një foto me Arbana Osmanin, krahas shkruan: “Miq të martën filloj dhe unë rrugëtimin e bukur në shtëpinë më të ndjekur. Uroj të më mbështesni në këtë aventurë.😍 Thank you @arbanao.”

LEXO EDHE:  Vrasja e 28 vjeçarit në Astir/ Policia jep informacion zyrtar për autorin e dyshuar

LEXO EDHE:  Pazaret e drogës ‘përgjakin’ vendin, gjashtë vrasje në tri javëShumë prej ndjekëse mendojnë se kjo është një shaka e aktorit, por ajo që mund të ndodhë është që Ermali të jetë surpriza për ndonjë nga banorët./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto-Beatrix zhvishet e “qetë” dhe e pabezdisur/ Nuk i bëhet vonë për kamerat

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët në shtëpinë e Big Brother Vip shpeshherë e harrojnë faktin se janë të rrethuar nga kamera që filmojnë çdo lëvizje të tyre gjatë 24 orëve çdo ditë.

Por edhe pse shtëpia është e mbuluar me kamera në çdo cep, kjo nuk i ka penguar banorët të vazhdojnë të rrinë të “qetë” e të pabezdisur nga kamerat.Ditën e djeshme teksa banorët ishin duke u bërë gati ndodhi një skenë që nuk është e para që ndodh brenda këtij BBVip.

LEXO EDHE:  Pazaret e drogës ‘përgjakin’ vendin, gjashtë vrasje në tri javë

LEXO EDHE:  Vrasja e deputetit Britanik/ Gazetari jep alarmin

Teksa Beatrix ishte duke u bërë gati, ajo kishte zgjedhur të veshi një fustan ngjyrë jeshil, por duke harruar kamerat këngëtarja zgjodhi të zhvishet aty. Por, raste si ky i Trixës nuk kanë qenë të pakta, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banore të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi./Shqip

LEXO TE PLOTE