Connect with Us

Pas daljes nga Big Brother Vip/ Graniti bën veprimin e shumëpritur ndaj Fifit

Showbizz

Pas daljes nga Big Brother Vip/ Graniti bën veprimin e shumëpritur ndaj Fifit

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dy ditë më parë, futbollisti Granit Cana përfundoi rrugëtimin e tij në Big Brother Vip.

Pas daljes nga Big Brother, Graniti ka bërë veprimin që e prisnin shumë fansa të tij po ashtu edhe të këngëtares Fifi.

Ai i ka bërë “follow” në Instagram, duke lumturuar kështu ndjekësit të cilët kanë komentuar shumë për këtë veprim të tij.

LEXO EDHE:  “I pagova borxhet dhe pastaj më la për një tjetër”/ Fifi flet për ish të dashurin

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë qëndirmit në Big Brother, Graniti ka theksuar se pavarësisht të gjithë gjërave që kanë ndodhur mes tyre, do të vazhdojnë një miqësi shumë të fortë edhe jashtë Big Brother.

Së fundi, ai ka qenë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shihet se po shijon momentet me familjarët./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Florjan Binaj, baba për herë të tretë/ Emri i veçantë që ka zgjedhur për vogëlushen

Publikuar

-

Nga

Florjan Binaj për mbylljen e jetës së natës/ Është studim i Universitetit të Surrelington

Aktori i humorit Florjan Binaj është bërë baba për herë të tretë. Aktori ka ndarë me të gjithë lajmin e bukur për ardhjen në jetë të së bijës, të cilën ka vendosur ta quajë Vjosa.

Binaj ka publikuar një video ku tregon dorën e vogëlushes dhe krahas shkruan:

VJOSA lumturoi pafund sot mamin, babin dhe familjen Binaj.❤️ Faleminderit stafit të maternitetit Mbretëresha Geraldinë! Jetë të gjatë e vogla jonë!”-shkruan ai në “Instagram”./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Ndihem në faj”/ Pasi deklaroi publikisht se e kishte tradhëtuar, Iliri ka një mesazh për bashkëshorten

LEXO EDHE:  “I pagova borxhet dhe pastaj më la për një tjetër”/ Fifi flet për ish të dashurin

  

View this post on Instagram

 

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plas” sherri mes Arbana Osmanit dhe Fjoralba Ponarit/ Zbulohet arsyeja

Publikuar

-

Nga

cna show

Gjatë spektaklit të së premtes të Big Brother Vip, moderatorja Einxhel Shkira mori një surprizë nga dy mikeshat e saj të ngushta, dy moderatoret e njohura të ekranit, Fjoralba Ponari dhe Argjira Spanca.

Në takimin me Einxhel, Fjoralba ka folur për lidhjen e saj me Dagzin dhe i është drejtuar mikeshës së saj me një këshillë që përveç raportit me Dagz të shikojë edhe lojën.

“Vetëm një gjë, mos harroni se keni ardh për të fituar, mos harroni të angazhoheni në sfida dhe në lojë”, u shpreh Fjoralba, e cila mori menjëherë reagimin nga Arbana, e cila ndërpreu takimin e vazjave dhe iu kujtoi se nuk duhet të japin informacione nga jashtë pasi dëmtojnë lojën e njerëzve apo miqve të tyre.

LEXO EDHE:  “I pagova borxhet dhe pastaj më la për një tjetër”/ Fifi flet për ish të dashurin

LEXO EDHE:  "Këta nuk janë njerëz"/ Ilir Shaqiri ‘shpërthen’ kundër banorëvePor si duket debati nuk ka përfunduar këtu. Po përflitet se mes dy moderatoreve ka patur një debat të fortë në ambientet e televizionit ku punojnë, pikërisht për këtë shkak.

Sipas asaj që raportohet në media, debati ka qenë i agravuar dhe Arbana është përplasur me Fjoralabën duke i thënë se dha informacion nga jashtë ndërsa kjo e fundit e ka akuzuar produksionin se nuk janë aspka profesionalë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Edi Manushi i nxjerr videon/ Bora Zemani vite më parë, velinë në Fiks Fare?

Publikuar

-

Nga

cna show

Gazetari dhe moderatori Edi Manushi, në emisionin “Goca dhe Gra”, ka publikuar një video të hershme të moderatores Bora Zemani, kur kjo e fundit ishte pjesë e audicioneve për velinë në Fiks Fare.

Ndryshimet me atë që Bora është sot, janë jo vetëm nga ana e karrierës, por edhe nga pajme e jashtme. Ndonëse bjonde, me ndryshimet e vogla në pamje, Bora ndër vite ka mbajtur tek vetja ëmbëlsinë që transmeton në ekran.

LEXO EDHE:  “Ndihem në faj”/ Pasi deklaroi publikisht se e kishte tradhëtuar, Iliri ka një mesazh për bashkëshorten

LEXO EDHE:  “Ndihem në faj”/ Pasi deklaroi publikisht se e kishte tradhëtuar, Iliri ka një mesazh për bashkëshortenMegjithatë ndërhyrjet estetike janë të dukshme, nëse i hedhim një sy profile të saj të dikurshëm dhe atij të sotshmit. Por pavarësisht kësaj, Bora ka qenë dhe është një nga vajzat më të bukura dhe të pëlqyera të ekranit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE