Connect with Us

Përfundon gara për futbollistin/ Granit Cana, i eleminuari i radhës nga Big Brother Vip

Showbizz

Përfundon gara për futbollistin/ Granit Cana, i eleminuari i radhës nga Big Brother Vip

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Loja në Big Brother Vip ka përfunduar për futbollistin Granit Cana. Graniti u eleminua në sfidë me Sarën, Monikën dhe Iliri.

Bukuroshi nga Kosova ishte ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithë banorëve të shtëpisë së Big Brother me pamjen e tij si dhe raportin me Fifin.

Pas diskutimeve të shumta brenda shtëpisë, Fifi dhe Graniti vendosën të mbeten vetëm shokë megjithëse pati shumë ngacmime dhe reagime nga banorët.

LEXO EDHE:   Zyrtare/Ja kur do të mbahen zgjedhjet në Kosovë

Mes dyshes ka patur edhe debate të forta pasi, Graniti i shprehu se marrëdhënia me Fifin po e penalizonte, duke mos i dhënë hapsirën të qëndrojë me banorët e tjerë.

Megjithatë gjatë qëndrimit në shtëpi, Graniti tregoi se e ndjente që kishte ardhur momenti që të largohej nga shtëpia, duke nënkuptuar se e priste eleminimin./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Dalin pamjet/ Bora, Arbori dhe Vin Veli festojnë së bashku

Publikuar

-

Nga

Pas zhurmës së madhe që shkaktoi në rrjet historia e dashurisë së Donaldit dhe Borës, tashmë moderatorja është kthyer në qendrën e vëmendjes së mediave rozë.

Në ditëlindjen e saj, Bora kishte ftuar dhe ish partnerin e saj Dj Vin Veli. Në media po qarkullon një video ku si rrallë herë pas ndarjes, Bora dhe Vin Veli janë parë së bashku.

LEXO EDHE:  Malli për familjen nuk të mbron nga infektimi me Corona, por maska e distanca

LEXO EDHE:  SHBA: Sfidat me të cilat do të ndeshet qeveria e re e KosovësAta shihen duke festuar me Arborin dhe duken mjaft të lumtur./ CNA.al


 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Debate me tone të larta në Big Brother Vip/ Einxhel përplaset me Donaldin

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Misioni i Beatrix dhe Donaldit, bëri që Egzona të kalonte një gjendje mjaft të rëndaur emocionale.

Pasi dyshja zbuloi se ky ishte një mision që iu ishte ngarkuar nga Vëllai i Madh, që të dramatizonin një situatë më shumë seç duhej, ka krijuar shumë debate dhe një përplasje të fortë mes Einxhel dhe Donaldit.

Donaldi i është drejtuar banorëve që edhe pse e panë që Egzona ishte keq emocionalisht askush nuk u afrua për ta pyetur se çfarë ka apo të fliste me të.

LEXO EDHE:  SHBA: Sfidat me të cilat do të ndeshet qeveria e re e Kosovës

LEXO EDHE:  Nëntë vjet nga vendimi i Hagës pro Pavarësisë së Kosovës/ Meta: Vendim historik

Në këtë moment ka ndërhyrë Einxhe e cila është shprehur që kjo nuk ishte një shaka që duhej bërë, pasi ka patur situate të tjera që mund t’i dramatizonin.

Debati ka vijuar me tone të larta, ndërkohë që Beatrix e ka tërhequr nga diskutimi duke thënë që Einxhel ishte duke shoqëruar atë ndërkohë që Egzona ndihej keq./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Raporti i shumëpërfolur me Granitin/ Fifi: Nuk e di pse quhet mëkat me pas qejf dikë

Publikuar

-

Nga

cna show

Filloreta Raçi dhe Granit Cana janë padyshim dy ish banorët më të komentuar të Big Brtoher Vip për raportin që patën në realityshow.

Sot në Fun Club Big Brother Vip, Fifi ka treguar se çfarë raporti ruan me Granitin. Ajo është shprehur se janë shumë miq dhe është e lumtur që ka njohur një njeri si Graniti.

Ndërkaq ka prekur faktin që është gjykuar shumë për faktin se ishte ajo që i shprehu ndjenjat e para.Me Granitin jam shumë qetë, e kam shumë xhan, jam shumë shok, jam shumë e lumtur që e kam njohur një njeri si Graniti, pavarësisht asaj që ka ndodhur brenda i ka secili arsyet e veta. I kam pa shumë njerëzit që flasin për raportin tim me Granitin. Unë nuk e di pse quhet mëkat për me pas qejf dikush dikënd.  

Nuk kam bërë vetëm unë aty, edhe ai. Gjithsesi nuk ma merr mendja se nëse unë e kisha pas një lidhje me Granitin do të kishte funksionuar. Jena me botë shumë të kundrëta. Shyqyr që u kry aty ku u kry”, tha Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE