LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Mosmirënjohja është e neveritshme”/ Ylli Manjani “godet” Lulzim Bashën

13 Nëntor 2021, 07:55, Politikë CNA
‘Mosmirënjohja është e neveritshme”/ Ylli Manjani

Ylli Manjani, ish-ministër i LSI ka shenjëstruar kreun e PD-së në detyrë Lulzim Basha.

Sipas Manjanit edhe njëherë të vetme kur Basha fitoi, nuk ka ardhur nga zotësia e tij.

Por, në gjendjen ku ëhstë zhytur, shkruan Manjani në rrjete sociale është e kuptueshme nevoja për të gënjyer.

?Përveç të tjerëve (Saliut, Ilirit dhe pse jo Hysniut) bashkinë e Tiranës në 2011 Luli e mori me VAR (Vendimet e Arben Ristanit).

Në katandisjen mjerane ku ka rënë, është e kuptueshme nevoja për të gënjyer, por mosmirnjohja është e neveritshme!

Nejse, kohë e humbur ky njeri?, shkruan Manjani./CNA.al

Lajmet e fundit nga