Connect with Us

Kejvina Kthella ekspozon gjoksin shpërthyes/ Publikon videot seksi me këngën e Noizyt dhe Mozzik

Showbizz

Kejvina Kthella ekspozon gjoksin shpërthyes/ Publikon videot seksi me këngën e Noizyt dhe Mozzik

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Kthella ka numrin më të madh të ndjekësve në rrjetet sociale nga modelet shqiptare.

Bukuroshja me sytë e kaltër tërheq gjithnjë vëmendjen me format e saj perfekte si dhe fotot provokuese.

Së fundi ajo ka publikuar dy video shumë seksi, ku tregon linjat e saj. Modelja shihet duke kërcyer me këngën më të re të Mozzik dhe reperit Noizy, Bonjour Madame.

LEXO EDHE:  “Fëmijët janë e ardhmja jonë!”/ Basha nxjerr videon, përcjell mesazhin e veçantë

Për më tepër shihni videot e modeles./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  “Fëmijët janë e ardhmja jonë!”/ Basha nxjerr videon, përcjell mesazhin e veçantë

LEXO EDHE:  Duken si photoshop por janë reale/ 14 fotot që tregojnë mrekullitë e natyrës

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Modelja Hoxha femra që po ‘çmend’ instagramin

LEXO EDHE:  Duken si photoshop por janë reale/ 14 fotot që tregojnë mrekullitë e natyrës

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Modelja Hoxha femra që po ‘çmend’ instagramin

LEXO EDHE:  Duken si photoshop por janë reale/ 14 fotot që tregojnë mrekullitë e natyrës

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE