Connect with Us

E papritur/ Ish konkurrentja e Përputhen prezanton vajzën: Kjo është mrekullia ime

Showbizz

E papritur/ Ish konkurrentja e Përputhen prezanton vajzën: Kjo është mrekullia ime

Publikuar

-

/
cna lajm show

Ish konkurrentja e Përputhen, Arlida ose e njohur ndryshe si Tola, pak javë më parë, u eleminua nga Përputhen. Ajo u evidentua si një nga vajzat me karakter të fortë në emision.

Së fundi Tola i ka befasuar të gjithë teksa në rrjetet sociale zbulon se është nënë e një vajze. Gjatë një bisede me ndjekësit, njëri prej e tyre e pyet nëse ka fëmijë pasi e kishte parë me një vajzë të vogëlë përdore dhe ajo përgjigjet po, duke publikuar edhe foton me të voglën e saj.

LEXO EDHE:  Rikthehet “Xhungël” nga Artan Hoxha

Kjo ishte e papritur pasi Tola nuk kishte folur me parë për jetën e saj private dhe as nuk kishte treguar se kishte një fëmijë.

Kujtojmë se në program takimet më të shpeshta i pati me Albin, i cili ishte i vetmi që përjetoi më shumë ikjen e saj pasi kishte një pëlqim për të./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dagz eleminohet nga shtëpia e Big Brother Vip/ Einxhel nuk ndal lotët, përqafon jastëkun e të dashurit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Dj Dagz ka qenë i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip së bashku me Xheisarën.

Pas një nominimi zinxhir, në një përballje me partneren e tij Einxhel, publiku vendosi të nxirrte nga shtëpia Dagzin.

Dalja e tij nuk u prit aspak mirë nga Einxhel, e cila shpërtheu në të qara, dhe ia plasi në sy Beatrix dhe Donaldit faktin që ata nuk zgjodhën të shpëtonin Dagzin.

LEXO EDHE:  Dhuna “kafshërore” ndaj vajzës së saj/ Lihet në burg nëna e 13 vjeçares

LEXO EDHE:  Dhuna “kafshërore” ndaj vajzës së saj/ Lihet në burg nëna e 13 vjeçares

Edhe sot dita për Einxhel ka nisur me lot në sy dhe duke përqafuar jashtëkun e partnerit të saj Dagz, mungesën e të cilit po e ndjen shumë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti ishe ajo që the se do dal po iku Dagz”?/ Einxhel i mbyll gojën Trixës

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Pas mbylljes së spektaklit live, Einxhel nuk pushonte dot së qari për daljen e Dj Dagz.

Beniada i qëndroi gjatë gjithë kohës afër duke u munduar ta qetësonte, por Einxhel u shpreh se është shumë e mërzitur me Trixën dhe Donaldin që nuk e shpëtuan, ata ishin shokët e tij.

Edhe Trixa u afrua te Einxhel në oborr, por fjalët e saj e stopuan menjëherë.

“Ti ishe ajo që the se do dal po doli Dagz”? i tha Einxhel, Trixës.

LEXO EDHE:  Sara ndez rrjetin/ Pozon me bikini minimaliste

LEXO EDHE:  Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre”“O jeta, po ti e di sa e dua Dagzin…”, u shpreh Trixa.

 “Ik, në qoftë se nuk do të dëgjosh ndonjë gjë që nuk nuk do të pëlqejë”, ia preu Einxhel.

“Pasha kryt e mamit, mos e merr kështu”,  vazhdoi Trixa.

“Si do ti që ta marr, e kryet detyrën me larjen e ndërgjegjes për sonte? Bravo ju qoftë”, ishin fjalët e Einxhel e cila nuk pushonte së qari./lajmetshqip24

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi hakmerret ndaj Einxhel/ E godet tek Dagz

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Duke qenë se Beatrix Ramosaj e ka kryer me sukses misionin e fshehtë që i kishte dhënë “Vëllai i Madh”, ajo kishte një detyrë mjaft të rëndësishme për nominimet.

Këngëtarja nisi një zinxhir shpëtim dhe dy të fundit që do ngelnin do dilnin menjëherë në televotim. E ishin pikërisht Dj Dagz dhe Einxhel, dy banorët që nuk u shpëtuan.

Dhe nga ky televotim u eliminua Arbëri, i cili la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Beatrix nuk është ndjerë mirë nga ky fakt dhe është ndjerë fajtore.Nga ana tjetër, Donaldi ka zbuluar se pse nuk ka shpëtuar mikun e tij, pasi e dinte se do të shpëtonte Einxhel.

LEXO EDHE:  Sara ndez rrjetin/ Pozon me bikini minimaliste

LEXO EDHE:  “E kam refuzuar para një Shqipërie të tërë”/ “Plas” mes dy konkurrenteve të Përputhen

“Tani të jem i drejtë, ta them tamam, kupton? Kur ka qenë herë të tjera unë e kam zgjedhur, PM dhe Dagz i kam zgjedhur gjithmonë. Po nuk ka se si kërkon Einxhel llogari se pse nuk shpëtuam Dagz. Sepse unë prej saj nuk e kam zgjedhur. Kaq. Plus thashë të dalë sërish Tani në nominim, pse? Dagz ishte çun fantastik, por kur bëja debat me Einxhel ai ndërhynte, e ndjeja veten në siklet. Mundohesha të ruaja marrëdhënien”, thotë Donaldi teksa bisedonte me Beatrix./Shqip

LEXO TE PLOTE