Connect with Us

“E kam humbur fare fillin”/ Paloma dhe bashkëshorti i saj komentojnë deklaratat e forta të saj në Big Brother Vip

Showbizz

“E kam humbur fare fillin”/ Paloma dhe bashkëshorti i saj komentojnë deklaratat e forta të saj në Big Brother Vip

Publikuar

-

/
cna lajm show

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur si Paloma, së bashku me bashkëshortin e saj, Andrej kanë komentuar deklaratat që bënë bujë në mediat rozë.

Brenda Big Brother Vip, Paloma rrëfeu për luftën e bashkëshortit të saj me alkoolin, ku la të kuptohej se kishte përjetuar dhunë në familje. Kjo deklaratë e saj bëri shumë zhurmë por sot të ftuar ne emisionin “Goca dhe Gra”, Paloma dhe Andrej e kanë vlerësuar si momentin më të tmerrshëm dhe gazetarja ka thënë se është keqkuptuar tërësisht deklarata e saj.

Ajo është shprehur se e vetmja gjë që ka dashur është të përcjellë një mesazh për të gjitha gratë dhe vajzat.

Ka qenë një nga mometet më të tmerrshme. E kam humbur fare fillin. Doja të krijoja situata ytë bukura.

LEXO EDHE:  Beniada dhe Einxhel bëjnë twerk në sy të banorëve/ Reagimi i Donaldit është epik

Një tip si Paloma e cila nuk lë dy gurë bashkë nuk mund të jetë e manipuluar dhe të ketë frikë nga bashkëshorti”, ka thënë Paloma.

Ndërsa Andrej është shprehur se më shumë është lënduar nga ajo që është shkruar  në media për të .

Është një keqkuptim i madh. Ka dashur të thotë tjetër gjë por ka dalë tjetër gjë. Ndodhi ajo që ndodhi. Jashtë nuk kanë qenë lajme të vërteta. E kam vujatur shumë. Shyqyr që kam pas miqtë dhe artistë pranë. Sidomos nga morali. Nga Rudi nuk u lëndova. Mirë që e ka treguar se ka heq dicka që nga shpirti i vet”, tha Andrej ndër të tjera./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dagz eleminohet nga shtëpia e Big Brother Vip/ Einxhel nuk ndal lotët, përqafon jastëkun e të dashurit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Dj Dagz ka qenë i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip së bashku me Xheisarën.

Pas një nominimi zinxhir, në një përballje me partneren e tij Einxhel, publiku vendosi të nxirrte nga shtëpia Dagzin.

Dalja e tij nuk u prit aspak mirë nga Einxhel, e cila shpërtheu në të qara, dhe ia plasi në sy Beatrix dhe Donaldit faktin që ata nuk zgjodhën të shpëtonin Dagzin.

LEXO EDHE:  E papritur/ Njëra nga banoret e reja të Big Brother Vip,  ish e dashura e Granitit?

LEXO EDHE:  “Kam vetëm një kërkesë”/ Prezantohet personazhi i parë vip që do të jetë pjesë e Big Brother

Edhe sot dita për Einxhel ka nisur me lot në sy dhe duke përqafuar jashtëkun e partnerit të saj Dagz, mungesën e të cilit po e ndjen shumë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti ishe ajo që the se do dal po iku Dagz”?/ Einxhel i mbyll gojën Trixës

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Pas mbylljes së spektaklit live, Einxhel nuk pushonte dot së qari për daljen e Dj Dagz.

Beniada i qëndroi gjatë gjithë kohës afër duke u munduar ta qetësonte, por Einxhel u shpreh se është shumë e mërzitur me Trixën dhe Donaldin që nuk e shpëtuan, ata ishin shokët e tij.

Edhe Trixa u afrua te Einxhel në oborr, por fjalët e saj e stopuan menjëherë.

“Ti ishe ajo që the se do dal po doli Dagz”? i tha Einxhel, Trixës.

LEXO EDHE:  E papritur/ Njëra nga banoret e reja të Big Brother Vip,  ish e dashura e Granitit?

LEXO EDHE:  Beniada dhe Einxhel bëjnë twerk në sy të banorëve/ Reagimi i Donaldit është epik“O jeta, po ti e di sa e dua Dagzin…”, u shpreh Trixa.

 “Ik, në qoftë se nuk do të dëgjosh ndonjë gjë që nuk nuk do të pëlqejë”, ia preu Einxhel.

“Pasha kryt e mamit, mos e merr kështu”,  vazhdoi Trixa.

“Si do ti që ta marr, e kryet detyrën me larjen e ndërgjegjes për sonte? Bravo ju qoftë”, ishin fjalët e Einxhel e cila nuk pushonte së qari./lajmetshqip24

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi hakmerret ndaj Einxhel/ E godet tek Dagz

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Duke qenë se Beatrix Ramosaj e ka kryer me sukses misionin e fshehtë që i kishte dhënë “Vëllai i Madh”, ajo kishte një detyrë mjaft të rëndësishme për nominimet.

Këngëtarja nisi një zinxhir shpëtim dhe dy të fundit që do ngelnin do dilnin menjëherë në televotim. E ishin pikërisht Dj Dagz dhe Einxhel, dy banorët që nuk u shpëtuan.

Dhe nga ky televotim u eliminua Arbëri, i cili la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Beatrix nuk është ndjerë mirë nga ky fakt dhe është ndjerë fajtore.Nga ana tjetër, Donaldi ka zbuluar se pse nuk ka shpëtuar mikun e tij, pasi e dinte se do të shpëtonte Einxhel.

LEXO EDHE:  Dhunoi vëllain për motive pronësie/ Arrestohet 43 vjeçari

LEXO EDHE:  Pas përplasjes me Granitin/ Fifi flet me Dj Pm: Unë e kam ngacmuar, po ma marrin sikur jam xheloze

“Tani të jem i drejtë, ta them tamam, kupton? Kur ka qenë herë të tjera unë e kam zgjedhur, PM dhe Dagz i kam zgjedhur gjithmonë. Po nuk ka se si kërkon Einxhel llogari se pse nuk shpëtuam Dagz. Sepse unë prej saj nuk e kam zgjedhur. Kaq. Plus thashë të dalë sërish Tani në nominim, pse? Dagz ishte çun fantastik, por kur bëja debat me Einxhel ai ndërhynte, e ndjeja veten në siklet. Mundohesha të ruaja marrëdhënien”, thotë Donaldi teksa bisedonte me Beatrix./Shqip

LEXO TE PLOTE