Connect with Us

Dj Pm dhe Dagz nominojnë Ilirin dhe Sabianin/ ‘Plasin’ diskutimet në shtëpi

Showbizz

Dj Pm dhe Dagz nominojnë Ilirin dhe Sabianin/ ‘Plasin’ diskutimet në shtëpi

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dj Pm dhe Dagz vendosën që së bashku me Beniadën dhe Einxhel në nominim të shkonte dhe Iliri me Sabianin.

Dy djemtë kanë treguar se duhet të zgjidhnin një prej çifteve të formuara për lojë në Big Brother  për t’i dërguar në nominim dhe vendosën që në televotim të shkonin Iliri dhe Sabiani. Ky fakt nuk është pritur aspak mirë nga Sabiani dhe Iliri.

Pas spektaklit, Sabiani i mërzitur është shprehur se i ka respektuar djemtë që në hyrjen e tyre dhe nuk e priste këtë.

LEXO EDHE:  Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ "Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë"

Ndërkohë Pm i ka shpjeguar se nuk kanë nomniuar atë por Ilirin duke qenë se nuk kanë patur ndonjë komunikim si me banorët e tjerë.

Më pas Dagz, u shpreh se është mërzitur nga një koment i Ilirit për Kosovën dhe Shqipërinë, duke thënë se kjo ishte një nga arsyet që nominoi Ilirin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  “Nuk më fryhet”/ Situata në “Big Brother” që shkaktoi të qeshura mes banorëve

LEXO EDHE:  Mesazhe nga jashtë në Big Brother/ Revoltohen ndjekësit: Ishin të ndaluara, turp, kjo është vepër e produksionit

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

 



 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Banorët e dënuar të “Big Brother” në hall si të shtyjnë orën/ Paloma ka një ide

LEXO EDHE:  “Nuk ka çfarë jep më”/ Banorët e “Big Brother Vip” bëjnë thashetheme për Granitin

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

 



 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Djali i Donald Trump fejohet me gazetaren 8 vite më të madhe në moshë

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Djali i ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump dhe partnerja e tij, gazetaren Kimberly Guilfoyle janë fejuar. Ky lajm është bërë i ditur nga Daily mail, ku shkruhet se djali i ish presidentit Donald Trump Jr. 44 vjeç e ka propozuar Kimberlyn në natën e ndërrimit të viteve dhe ajo ka thënë po.

Trump Junior dhe Kim 52 vjeçe janë në një lidhje dashurie prej katër vitesh, ndërsa njohja e tyre daton shumë vite më parë.

“Don e Kim janë fejuar ditën e parë të vitit, që është dhe ditëlindja e Don. Ata janë së bashku prej katër vjetësh dhe njihen prej rreth 15 vitesh”, tha një burim për “DailyMail”.

LEXO EDHE:  “Pse nuk u fute në Big Brother”/ Dojna Mema zbulon arsyet: Do më nominonin të gjithë se…

LEXO EDHE:  Banorët e dënuar të “Big Brother” në hall si të shtyjnë orën/ Paloma ka një ide



Ata e kanë mbajtur sekret pasi vendosën të shpërngulen nga Nju Jorku,” shtoi burimi. “Të dy janë të përqendruar te fëmijët e tyre ata kanë gjashtë fëmijë nga lidhjet e mëparshme dhe punën e tyre.

Çifti po lanifikon të jetojë në Jupiter, Florida në një shtëpi të re pasi më në fund shkarkojnë apartamentin e Guilfoyle në Manhattan për 4.4 milionë dollarë dhe shtëpinë e tyre në Hamptons prej 8.1 milionë dollarësh”, shton më tej burimi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE