Connect with Us

VIDEO- Një divë e vërtetë/ Genta Ismaili zgjedh mënyrën më të bukur për të treguar shtatzaninë

Showbizz

VIDEO- Një divë e vërtetë/ Genta Ismaili zgjedh mënyrën më të bukur për të treguar shtatzaninë

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja e njohur Genita Ismaili është një nga vajzat më të perfolur në median rozë. Edhe pse prej kohesh ajo është shkëputur disi nga bota e muzikës këngëtarja përflitet shpesh herë për jetën e saj private.

Genta prej kohësh është në një lidhje dashurie me biznesmenin turk Usta dhe janë në pritje të një fëmije.

Së fundmi ajo ka realizuar një video krahë të fejaurit të saj ka ka zbuluar edhe barkun e rumbullakosur.

Ata duken në një makinë klasike. Genta e veshur me një fustan shumë elegant ngjyrë të zi dhe e kuruar deri në detaj. Edhe usta nga ana tjetar duket si një gantelmen i vërtetë veshur me një kostum klasik. Pasi çifti del nga makina japin përshtypjen e dy yjeve të hollivudit të rrethuar nga paparacë.

LEXO EDHE:  “Më kishte marrë malli”/ Zaimina Vasjari bën ndryshimin në pamje dhe duket shumë seksi

Për më shumë ndqni videon e postuar nga Genta në Instagramin e saj./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto-Beatrix zhvishet e “qetë” dhe e pabezdisur/ Nuk i bëhet vonë për kamerat

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët në shtëpinë e Big Brother Vip shpeshherë e harrojnë faktin se janë të rrethuar nga kamera që filmojnë çdo lëvizje të tyre gjatë 24 orëve çdo ditë.

Por edhe pse shtëpia është e mbuluar me kamera në çdo cep, kjo nuk i ka penguar banorët të vazhdojnë të rrinë të “qetë” e të pabezdisur nga kamerat.Ditën e djeshme teksa banorët ishin duke u bërë gati ndodhi një skenë që nuk është e para që ndodh brenda këtij BBVip.

LEXO EDHE:  “Më kishte marrë malli”/ Zaimina Vasjari bën ndryshimin në pamje dhe duket shumë seksi

LEXO EDHE:  "A keni parë mama më të mirë?"/Këngëtarja poston foton e nënës së saj

Teksa Beatrix ishte duke u bërë gati, ajo kishte zgjedhur të veshi një fustan ngjyrë jeshil, por duke harruar kamerat këngëtarja zgjodhi të zhvishet aty. Por, raste si ky i Trixës nuk kanë qenë të pakta, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banore të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi./Shqip

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Donaldi po pret që Trixa t’i thotë ndahemi”/ Ish banori e thotë troç: Gjëja është thyer

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Ardit Çuni, këngëtari dhe ish banor i Big Brother Vip ka komentuar raportin Donald Beatri. I pyetur se çfarë mendon në lidhje me ngjarjet e fundit mes çiftit, Arditi është shprehur se marrëdhënia e tyre është thyer. Sipas tij Donadli po pret që Beatrix t’i thotë ndahemi, pasi i vjen keq që t’i thotë se lidhja ka mbaruar.

Gjëja është thyer. Mendoj se është rasti që Donaldi pret momentin që Trixa t’i thotë ndahemi. Trixa ka ndjenja të sinqerta ndërsa Donaldit i vjen keq ti thotë që ka mbaruar”, është shprehur Arditi.

LEXO EDHE:  Aferdita Dreshaj nuk ndalet/ 6 javë pas lindjes i futet palestrës

LEXO EDHE:  Si ia dolën mamatë VIP të hiqnin kilet e shtatzënisë?Një tjetër ish banore që ka folur rreth çiftit është Paloma, e cila ka thënë se sipas saj Donaldi është bërë pishman dhe ka një tërheqje prapa të jashtëzakoshme, ndryshe nga fillimi ku çifti vetëm puthej.

Është bërë pishman. Një tërheqje e jashtëzakonshme”, ka thënë Paloma./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam gabimet e mia”/ Donaldi dhe Beatrix flasin pas krisjes së marrëdhënies së tyre

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe sonte në qendër të vëmendjes është raporti Donald-Beatrix. Pas puntatës së kaluar mes tyre ka patur një përballje,  ku çifti i kanë shprehur njëri-tjetrit të gjitha problemet që kanë mes tyre.

Pasi janë sqaruar, përballja e tyre është diskutuar edhe sonte në spektakël, ku Donaldi është shprehur se në shumë momente Trixa ka të drejtë dhe se i ka kuptuar gabimet në lidhje me të.

Unë kam gabimet e mia. Ka momente që ndryshe nga Trixa nuk i flas gjërat. Më mirë preferoj që t’i mbaj për vete. Mendoj se normalisht që ka të drejtë në disa momente por gjëja e fundit që dua është që ajo të ndihet keq. Janë gjëra kalimtare dhe nuk e e bëjnë këtë marrëdhënie të ecë mbrapa. Dua mirëkuptimin e saj në disa momente”, ka thënë Donaldi.

LEXO EDHE:  “A janë shqiptarët më të mirë në seks se të huajt?”/ Ja si përgjigjet Soni Malaj

LEXO EDHE:  “Më kishte marrë malli”/ Zaimina Vasjari bën ndryshimin në pamje dhe duket shumë seksiNdërkohë Trixa është shprehur se është më e qetë dhe se pret që lidhja e tyre të shkojë sa më natyrshëm.

“Jam shumë më e qetë. Ia kam thënë të gjitha. Nuk po kërkoj asgjë nga ajo çka kam pas. Dua të jemi të qetë të dy. Të shkojë rrjedhshëm“, është shprehur Trixa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE