Connect with Us

Kledi në takim me Beatrix/ Ndjekësit komplimentojnë Donaldin i cili ishte me mision

Showbizz

Kledi në takim me Beatrix/ Ndjekësit komplimentojnë Donaldin i cili ishte me mision

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e djeshme një zarf i kuq erdhi në shtëpinë e “Big Brother Vip” për Kledin.

Ai duhet të bëntë takim me një nga vajzat e shtëpisë dhe modeli ka zgjedhur Beatriksën.

‘Vëllai i Madh’ krijoi një ambjent shumë komod dhe ka dërguar edhe Donaldin në takim me  një mision të veçantë. Ai duhet të shkonte si moderator dhe tu drejtonte disa pyetje. Kledi dhe Beatrx duhet të përgjigjeshin me anën e tabelave “e kam bërë” ose “nuk e kam bërë”.

Si duket roli i Donaldit në këtë takim i ka pëlqyer shumë ndjekësve dhe e kanë komplimentuar pafund.

LEXO EDHE:  Nuk la gjë pa thënë për banorët/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Palomën: “Je bërë si plakat e lagjes”

“A jam e vetmja se e pash ket veç se ishte prezenca Donaldit”

“Sa bukur dukej Donaldii këtu”

Donald Veshaj super edhe ne prezantim. I dha një mbeshtetje shumë të madhe edhe Kledit sepse Kledi ishte goxha ne siklet”, janë disa prej komenteve që bien në sy./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Gjoksin e bëra vetë”/ Beatrix “çmendet” pas vetes: O shalë e bukur, o yll

Publikuar

-

Nga

cna show

Beatrix Ramosaj është një nga banoret më të komentuara të Big Brother për lidhjen e saj me Donald Veshaj.

Por përveç kësaj është vajza që kujdeset më së shumti për pamjen e jashtme, pasi gjithnjë jo vetëm në prime, por edhe në ditët e zakonshme ajo shfaqet mjaft e kuruar.

Ndonëse merr komplimenta nga banorët e shtëpisë, për Trixën duket se nuk janë të mjaftueshme dhe sot gjatë një bisede me banorët ka falenderuar nënën e saj për këmbët e bukura që i ka dhuruar si dhe nuk ka ndaluar së bëri edhe më shumë komplimenta vetes.

LEXO EDHE:  Programi ekonomik i Lëvizjes për Ndryshim/ Topalli: Mundësi të reja punësimi

LEXO EDHE:  Banorët të befasuar nga largimi i Iglit/ Fifi përlotet, i bën gati valixhet bashkë me Semin

Mami faleminderit për këmbët e mira që më ke dhënë. Gjoksin nuk ma dhe, por e bëra vetë. O shalë e bukur, o yll” është shprehur Beatrixa./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të martën filloj rrugëtimin në shtëpinë më të ndjekur”/ Ermal Mamaqi pjesë e Big Brother?

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij, pasi ka bërë me dije se të martën do të nisë rrugëtimin në shtëpinë më të ndjekur, të Big Brother.

Teksa ka publikuar një foto me Arbana Osmanin, krahas shkruan: “Miq të martën filloj dhe unë rrugëtimin e bukur në shtëpinë më të ndjekur. Uroj të më mbështesni në këtë aventurë.😍 Thank you @arbanao.”

LEXO EDHE:  Xhemi Shehu zëvendëson Bora Zemanin?/ Fotografohet në një tavolinë me Romeon dhe Donaldin

LEXO EDHE:  Programi ekonomik i Lëvizjes për Ndryshim/ Topalli: Mundësi të reja punësimiShumë prej ndjekëse mendojnë se kjo është një shaka e aktorit, por ajo që mund të ndodhë është që Ermali të jetë surpriza për ndonjë nga banorët./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto-Beatrix zhvishet e “qetë” dhe e pabezdisur/ Nuk i bëhet vonë për kamerat

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët në shtëpinë e Big Brother Vip shpeshherë e harrojnë faktin se janë të rrethuar nga kamera që filmojnë çdo lëvizje të tyre gjatë 24 orëve çdo ditë.

Por edhe pse shtëpia është e mbuluar me kamera në çdo cep, kjo nuk i ka penguar banorët të vazhdojnë të rrinë të “qetë” e të pabezdisur nga kamerat.Ditën e djeshme teksa banorët ishin duke u bërë gati ndodhi një skenë që nuk është e para që ndodh brenda këtij BBVip.

LEXO EDHE:  Emocionuese/ Donaldi merr mesazhin prekës nga vëllai i tij binjak, Romeo

LEXO EDHE:  “Më mungon, dashuri”/ Del biseda e këngëtares shqiptare me Neymar

Teksa Beatrix ishte duke u bërë gati, ajo kishte zgjedhur të veshi një fustan ngjyrë jeshil, por duke harruar kamerat këngëtarja zgjodhi të zhvishet aty. Por, raste si ky i Trixës nuk kanë qenë të pakta, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banore të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi./Shqip

LEXO TE PLOTE