Connect with Us

Fifi flet për Yll Limanin brenda “Big Brother Vip”/ “Veç ju ndërron vendin fjalëve në këngët e tij”

Showbizz

Fifi flet për Yll Limanin brenda “Big Brother Vip”/ “Veç ju ndërron vendin fjalëve në këngët e tij”

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prova javore në “Big Brother Vip” ka krijuar një atmosferë shumë gazmore brenda shtëpisë më të famshme të momentit.

Banorët të ndarë në çifte po vallëzojnë këngë nga më të ndryshmet.

Së fundmi çifti Kledi-Arjola kanë vallëzimin e tyre nën ritmin e këngës së Yll Limanit.

Ndërkohë që po jepej kënga e tij, fifi ka bërë një deklaratë në lidhje më këngët e Yllit.

LEXO EDHE:  “E dashur Fifi, si je?”/ Këngëtarja i shkruan letër vetes brenda shtëpisë së Big Brother

Ajo është shprehur se nuk i pëlqejne të gjitha këngët e tij, madje tha se ai veç ua ndërron fjalëve vendin nëpër këngët e tij.

Nuk më pëlqejnë të gjitha këngët e Yllit, ia kam thënë edhe atij. Sikur fjalëve veç ua ndërron vendin”, u shpreh Fifi./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Gjoksin e bëra vetë”/ Beatrix “çmendet” pas vetes: O shalë e bukur, o yll

Publikuar

-

Nga

cna show

Beatrix Ramosaj është një nga banoret më të komentuara të Big Brother për lidhjen e saj me Donald Veshaj.

Por përveç kësaj është vajza që kujdeset më së shumti për pamjen e jashtme, pasi gjithnjë jo vetëm në prime, por edhe në ditët e zakonshme ajo shfaqet mjaft e kuruar.

Ndonëse merr komplimenta nga banorët e shtëpisë, për Trixën duket se nuk janë të mjaftueshme dhe sot gjatë një bisede me banorët ka falenderuar nënën e saj për këmbët e bukura që i ka dhuruar si dhe nuk ka ndaluar së bëri edhe më shumë komplimenta vetes.

LEXO EDHE:  Sekretariati i PD-së/ Ja propozimet e Bashës për garën

LEXO EDHE:  Po “vrisnit” mendjen se ku e keni parë më parë/ Graniti i Big Brother pjesë e klipit të reperes së famshme shqiptare

Mami faleminderit për këmbët e mira që më ke dhënë. Gjoksin nuk ma dhe, por e bëra vetë. O shalë e bukur, o yll” është shprehur Beatrixa./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të martën filloj rrugëtimin në shtëpinë më të ndjekur”/ Ermal Mamaqi pjesë e Big Brother?

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij, pasi ka bërë me dije se të martën do të nisë rrugëtimin në shtëpinë më të ndjekur, të Big Brother.

Teksa ka publikuar një foto me Arbana Osmanin, krahas shkruan: “Miq të martën filloj dhe unë rrugëtimin e bukur në shtëpinë më të ndjekur. Uroj të më mbështesni në këtë aventurë.😍 Thank you @arbanao.”

LEXO EDHE:  Rita Ora me “smoking” në show

LEXO EDHE:  Sekretariati i PD-së/ Ja propozimet e Bashës për garënShumë prej ndjekëse mendojnë se kjo është një shaka e aktorit, por ajo që mund të ndodhë është që Ermali të jetë surpriza për ndonjë nga banorët./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto-Beatrix zhvishet e “qetë” dhe e pabezdisur/ Nuk i bëhet vonë për kamerat

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët në shtëpinë e Big Brother Vip shpeshherë e harrojnë faktin se janë të rrethuar nga kamera që filmojnë çdo lëvizje të tyre gjatë 24 orëve çdo ditë.

Por edhe pse shtëpia është e mbuluar me kamera në çdo cep, kjo nuk i ka penguar banorët të vazhdojnë të rrinë të “qetë” e të pabezdisur nga kamerat.Ditën e djeshme teksa banorët ishin duke u bërë gati ndodhi një skenë që nuk është e para që ndodh brenda këtij BBVip.

LEXO EDHE:  Big Brother merr vendimin ekstrem ndaj këtij banori/Ja çfarë ka bërë ai

LEXO EDHE:  “E dashur Fifi, si je?”/ Këngëtarja i shkruan letër vetes brenda shtëpisë së Big Brother

Teksa Beatrix ishte duke u bërë gati, ajo kishte zgjedhur të veshi një fustan ngjyrë jeshil, por duke harruar kamerat këngëtarja zgjodhi të zhvishet aty. Por, raste si ky i Trixës nuk kanë qenë të pakta, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banore të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi./Shqip

LEXO TE PLOTE