Connect with Us

Arjola rrëfen si bëri sherr me ish-bashkëshortin/ Shkak Facebook-u

Showbizz

Arjola rrëfen si bëri sherr me ish-bashkëshortin/ Shkak Facebook-u

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e njohur Arjola Demiri që në hyrje të “Big Brother Vip” ka bërë shumë rrëfime në lidhje me jetën e saj private. Ajo ka folur për divorcin, problemet me ish bashkëshortin, në lidhje me fëmijët e saj etj.

Së fundmi gjatë një bisede me banorët e tjerë të shtëpisë Arjola ka folur për një nga sherret më të mëdha që ka bërë më ish-partnerin.

LEXO EDHE:  “Bisha” e Playboy tërbon rrjetin/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa gjumë

Ajo ka rrëfyer se shkak ka qenë rrjeti social Facebook dhe ata nuk kanë folur një muaj, vetëm prej komenteve që aktorja merrte.

Më tej ajo shtoi se se i ka kërkuar ish-burrit të ndryshonte, por ai nuk e ka bërë. Që nga ai moment ajo vendosi të shkëputej nga bashkëshorti bashkë me tre fëmijë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Je një këmbështrembëse që as lekët nuk t’i rregullojnë dot”/ Alketa Vejsiu nuk ia përton ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Alketa Vejsiu realizon shpesh herë biseda virtuale me ndjekësit e saj në rrjetet sociale ku ndodh të përballet edhe me komentet negative të tyre.

Së fundi dikush i shkruan se i ka këmbët e shtrembëra saqë edhe paratë nuk ia rregullojnë.

Ndryshe nga të tjerët , Alketa ka vendosur ta publikojë këtë koment dhe krahas të japë edhe një mesazh shumë të rëndësishëm.“Si ndihesh që je kaq me fat edhe pse je një këmbështrembëse e papame që as lekët që ke s’ti rregullojnë?”,e pyeti një prej ndjekësve.

LEXO EDHE:  Bjondina e fotove të nxehta/ Kjo është modelja që “tërbon” meshkujt

LEXO EDHE:  Foto/ Ylli i Victoria’s Secret pozon topless

Hahahaha zemër mos u mërzit për këmbët e mia, i kam pikë të fortë ato. Kam ngjitur malore, kam ecur në rrugë me gropa, kam vrapuar. Nuk janë shtrembëruar, janë forcuar muskujt. Ato këmbë më mbajnë në këmbë. Mendoj që kam fat, mendoj që di të zgjedh. Ti mos u mërzit zemër”, i është kthyer Alketa./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video-“Ah si qenka dashnia”/ Bora nuk e harron Donaldin, këndon këngën e tij

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Bora Zemani duket se nuk e ka harruar Donald Veshajn. Pavarësisht se aktori ka nisur një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother VIP me Beatrix Ramosajn, Bora nuk e ka problem që të flasë apo këndojë për gjëra që kanë lidhje me ish-partnerin e saj.

Në mediat sociale, kryesisht në ‘Tik Tok’ po qarkullon një video e cila tregon Borën që këndon këngën e shkruar nga Donad Veshaj, shkruan Java News.

LEXO EDHE:  “Bisha” e Playboy tërbon rrjetin/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa gjumë

LEXO EDHE:  Modelja e njohur "ngre" temperaturat/ Duket fenomenale me bikiniAh si qenka dashnia‘-shikohet që këndon Bora teksa hap krahët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video-Çifti i BBV drejt martesës?/ Dagz-i i ka vënë një kusht Einxhel 

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Mëngjesin e djeshëm, Dj Dagz ishte zgjuar me shumë pozitivitet. Ai vendosi që t’u përgatiste mëngjesin Einxhel dhe Egoznës, të cilat ndodheshin të ulura te shezlogët jashtë në oborr.

E kur të gjithë shohin Dagz me ushqimin në dorë nisin e ngacmojnë si atë ashtu edhe moderatoren. Beniada sapo e pa tha “Dagz çun për shtëpi”, e pastaj e pyet atë nëse do të martohej me Einxhel edhe pse pi cigare.

Biseda mes banorëve:

Beniada: Shih shoqet e nuses erdhën me vrap. Sa i mirë ky Dagz-i. Çun për shtëpi ky Dagz.

Einxhel: Sa do thoja nuk ka marrë filadelfia, po thashë lëre se s’po ja them fare.

LEXO EDHE:  “Bisha” e Playboy tërbon rrjetin/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa gjumë

LEXO EDHE:  Bjondina e fotove të nxehta/ Kjo është modelja që "tërbon" meshkujt

Egzona: Ti po do me gjet të pa përgatitur Dagz-in?

Beniada: Hiqe këtë cigaren tani. O Dagzi ti do ta martosh edhe po piu cigare?

Dagz: Jo, jo. Kushtin kryesor e ka me lënë cigaren.

Beniada: Bravo DagzArbër: Einxhel këtu ndahen rrugët tona.

Iliri: Për t’u martuar paske Dagz.

Dagz: Nuk kam pas nevojë me i thënë hiç, vet e ka propozuar.

Beniada: Bravo Dagz-i sa të dua.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE