Connect with Us

Nuk ndalen Einxhel dhe Beniada/ Kërcejnë sërish Twerk në sy të banorëve

Showbizz

Nuk ndalen Einxhel dhe Beniada/ Kërcejnë sërish Twerk në sy të banorëve

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beniada dhe Einxhel si duket e kanë shijuar shumë provën javore të vendosur nga ana e ‘Vëllait të Madh’.

Kujtojmë se banorët duhet të bëheshin çift dhe të kërcenin sa vendosej muzika dhe se pavarësisht  se ku do të ishin duhet të gjenin partnerin dhe të vijonin kërcimin.

Dy vajzat Einxhel dhe Beniada ishin bashke në këtë  provë dhe janë siguruar që në çdo moment të japin spektakël.

LEXO EDHE:  A e dini se kush i ka këto të pasme?

Së fundmi ato kanë bërë një tjetër kërcim provokues duke kërcyer twerk në sy të banorëve./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Fifi dhe Monika “kryqëzohen” nga komentet/ Veprimi që acaroi ndjekësit

LEXO EDHE:  Fifi dhe Monika “kryqëzohen” nga komentet/ Veprimi që acaroi ndjekësit

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Mama e dy fëmijëve, 48 vjeç dhe përsëri ndez skenën vetëm me tanga veshur

LEXO EDHE:  Lupçe frikë nga ajo që mund të zbulojë Katerina: Kjo mund të na ndajë

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  “Ke folur në dhomën e rrëfimit për mua”/ Dj Pm, Donaldi dhe Graniti i bëjnë lojën Beniadës

LEXO EDHE:  Sherret për ushqimet/ Paloma: Po pres të plasë ndonjë luftë,  Fifi do jetë eksploziv

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE