Connect with Us

Mevlani në një lidhje dashurie?/ Publikon foton me vajzën misterioze

Showbizz

Mevlani në një lidhje dashurie?/ Publikon foton me vajzën misterioze

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurrenti i Përputhen dhe këngëtari Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë përsa i përket jetës së tij private.

Shpesh është aluduar për lidhjet e tij të dashurisë me ish konkurrente të Pëpruthen, si Antonela apo Aristela, por gjithnjë është mohuar nga vetë këngëtari.

Së fundi, Mevlan Shaba ka ngritur sërish dyshime përsa i përket statusit të tij. Ai ka publikuar në rrjetet sociale, një foto ku shihet pranë një vajze misterioze, identitetin dhe imazhin e të cilës, Mevlani ka vendosur të mos e tregojë.

LEXO EDHE:  “A do kemi dasmë këtë verë?”/ Sindi gati për martesë

Mevlani dhe vajza në foto shihen duke formuar me duar zemrën në perëndim të diellit.

Ish konkurrenti ka vendosur të mos zbulojë asgjë më shumë rreth kësaj, duke lënë në kuriozitet fansat e tij./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ti nuk lan as nevoj*n tënde”/ Plas keq mes Ilirit dhe Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dy konkurentët e Big Brother VIP, balerini Ilir Shaqiri dhe aktori Donald Veshaj janë përplasur ashpër mbrëmjen e sotme, sa i takon pastërtisë së shtëpisë.

Debati kishte filluar prej ditësh në shtëpi ku të gjithë banorët akuzoheshin mes tyre se kush bën më shumë punë dhe kush më pak.Sonte sapo nisi emisioni BBVip, u tregua një sekuencë me të gjitha debatet, por Iliri dhe Donaldi vazhduan edhe më tej.

LEXO EDHE:  “A do kemi dasmë këtë verë?”/ Sindi gati për martesë

LEXO EDHE:  Përvëlon me fotot seksi/ Njihuni me “bombën” e fitnesit

“Ti mos fol fare, se nuk lan as nev*** tënde,” i tha Iliri Donaldit. Ndërsa Donaldi reagoi shumë i irrituar duke thënë: “Je shumë i shpifur, ça janë këto që thua”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto- Sot në krah të Donaldit/ Kush ishte ish i dashuri i Beatrix Ramosajt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beatrix Ramosaj është shndërruar nga personazhet më të përfolura të muajve të fundit.

Kjo pas futjes së saj në “Big Brother VIP”, e sidomos lidhjes me Donald Veshajn.

Lidhja e tyre ende kundërshtohet nga një pjesë e madhe e publikut që e konsiderojnë atë si një tradhti ndaj Borës.Por, për Trixën edhe një tjetër lidhje e mëparshme ishte e njohur publikisht.

LEXO EDHE:  Të pasme dhe gjoks bombastik/ Ish e dashura e deputetit “përvëlon” rrjetin me fotot provokuese

LEXO EDHE:  Përvëlon me fotot seksi/ Njihuni me “bombën” e fitnesit

Bëhet fjalë për Ervi Cenollin, me të cilin këngëtarja ishte në lidhje dashurie për tre vite, madje i ka dedikuar edhe një tatuazh me mbishkrimin “Forever”.

Nuk dihen arsyet e ndarjes por në rrjete sociale figurojnë ende fotot e ish-çiftit.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  Vajza e Sylvester Stallone më seksi se kurrë/ Bjondina tregon linjat perfekte gjatë pushimeve

LEXO EDHE:  Vajza e Sylvester Stallone më seksi se kurrë/ Bjondina tregon linjat perfekte gjatë pushimeve

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE