Connect with Us

Ka ngjashmëri të frikshme me Borën/ Fotot më provokuese të konkurentes së “Përputhen”

Showbizz

Ka ngjashmëri të frikshme me Borën/ Fotot më provokuese të konkurentes së “Përputhen”

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Efi është një nga vajzat e reja të “Përputhen”.

Që në hyrje ajo ra në sy për fizikun dhe pamjen shumë të kuruar por në të njëjtën kohë u komentua jashtëzakonisht shumë për ngjashmërinë që ka me prezantuesen e formatit Bora Zemanin.

Motra apo kushërira? Sozia e Bora Zemanit hyn në “Përputhen”

Ditën e sotme ajo ishte në takim më Brunon dhe ra në sy për tipin e saj shumë të shkathët dhe me humor.

LEXO EDHE:  Kaçurrelsja më e ëmbël që keni parë ndonjëherë/ Fotot më të bukura të modeles së Instagramit

Ajo dhe Bruno me të cilin ishte në takim u shprehën se shkoi shumë mirë çdo gje dhe lanë të hapur mundësinë se mes tyre mund të lindë një histori dashurie.

Ndiqni galerinë e mëposhtme të disa prej fotove më provokuese të Efit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tejkalon kufijtë e imagjinatës/ E lyer me baltë, Oriola Marashi hyjnore në setin e fundit fotografik

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara dhe më seksi të momentit.

Prej kohësh, Marashi ka tejkaluar kufijtë me famën e saj duke u kthyer në një nga emrat më të kërkuar në fushën e modës dhe nga fotografët.

Modelja ka sfiluar për një nga kompanitë më të njohura të veshjeve siç është Guess.Bukuroshja shqiptare di të tërheqë gjithnjë vëmendjen e ndjekësve të saj, siç ka bërë edhe së fundmi. Ajo shfaqet mahnitëse dhe tejet sensuale në setin e ri fotografik të realizuar nga fotografi Juxhin Kurti.

LEXO EDHE:  FOTOT-Me vezë në zonën intime/ Modelja që “tërboi” edhe detin

LEXO EDHE:  Në adoleshencë bullizohej se ishte e dobët/ Kjo është modelja e fitnesit me fizikun marramendës

Joshëse, seksi dhe tunduese, Oriola nuk ka lënë vend për fjalë me fotot ku shfaqet e lyer e tëra me baltë. Për më tepër, shihni galerinë me fotot mahnitëse të Oriola Marashit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  FOTOT-WOW/ Aurela Hoxha çmend ndjekësit me format perfekte vetëm pak kohë pas lindjes

LEXO EDHE:  FOTOT-Me vezë në zonën intime/ Modelja që “tërboi” edhe detin

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit

LEXO EDHE:  FOTOT-WOW/ Aurela Hoxha çmend ndjekësit me format perfekte vetëm pak kohë pas lindjes

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE