Connect with Us

Dy vajzat e Përputhen puthen në buzë/ Mikela zbulon të vërtetën e momentit në prapaskenë

Showbizz

Dy vajzat e Përputhen puthen në buzë/ Mikela zbulon të vërtetën e momentit në prapaskenë

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e kaluar të Përputhen, është transmetuar një nga prapaskenat ku Mikela dhe Ana kanë shkëmbyer një puthje në buzë.

Ky moment është komentuar shumë nga djemtë që duket se nuk iu ka pëlqyer ky gjest i vajzave.

Të pyetura nga Bora Zemani moderatorja e emisionit Përputhen se çfarë ndodhi në prapaskenë dhe pse kjo puthje, Mikela ka shpjeguar se ishte një lojë që ata po bënin, ku si dënim, Ana duhet të puthte dikë në buzë dhe zgjodhi njërën nga vajzat.

LEXO EDHE:  E papritur/ Sara deklarohet për njërin nga djemtë, ja cili është ai

Ishim duke luajtur një lojë dënim apo e vërtetë. Ishte një nga dënimet që iu dha Anës, se cilën nga vajzat do puthte dhe ajo tha Mikela më pëlqen më shumë dhe do të puth Mikelën. Edhe i thashë ok po të puth”, është shprehur Mikela./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Emocionuese! I vendosi emrin 21 vite më parë/ Vajza takon ikonën e kinematografisë shqiptare, Tinka Kurtin

LEXO EDHE:  Fiorentina i ankohet Olsit: Ti nuk më puth siç puth Musa Donën

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  E papritur/ Sara deklarohet për njërin nga djemtë, ja cili është ai

LEXO EDHE:  Fejohet Mevlani/ Ish konkurenti i “Përputhen" e nxjerr "zbuluar"

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Djali i Donald Trump fejohet me gazetaren 8 vite më të madhe në moshë

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Djali i ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump dhe partnerja e tij, gazetaren Kimberly Guilfoyle janë fejuar. Ky lajm është bërë i ditur nga Daily mail, ku shkruhet se djali i ish presidentit Donald Trump Jr. 44 vjeç e ka propozuar Kimberlyn në natën e ndërrimit të viteve dhe ajo ka thënë po.

Trump Junior dhe Kim 52 vjeçe janë në një lidhje dashurie prej katër vitesh, ndërsa njohja e tyre daton shumë vite më parë.

“Don e Kim janë fejuar ditën e parë të vitit, që është dhe ditëlindja e Don. Ata janë së bashku prej katër vjetësh dhe njihen prej rreth 15 vitesh”, tha një burim për “DailyMail”.

LEXO EDHE:  Arjan Konomi nuk ia përton Ina Kollçakut: Detyroj mediokrit të hapin fjalorët

LEXO EDHE:  Festoi dy herë ditëlindjen/ Antonela e Përputhen jep sqarimin e shumëkërkuarAta e kanë mbajtur sekret pasi vendosën të shpërngulen nga Nju Jorku,” shtoi burimi. “Të dy janë të përqendruar te fëmijët e tyre ata kanë gjashtë fëmijë nga lidhjet e mëparshme dhe punën e tyre.

Çifti po lanifikon të jetojë në Jupiter, Florida në një shtëpi të re pasi më në fund shkarkojnë apartamentin e Guilfoyle në Manhattan për 4.4 milionë dollarë dhe shtëpinë e tyre në Hamptons prej 8.1 milionë dollarësh”, shton më tej burimi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE