LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deklarata e Bashës/ Ironizon Strazimiri: Të mbledhë anëtarësinë dhe të nxjerrë “puçistët”

11 Nëntor 2021, 18:13, Politikë CNA
Deklarata e Bashës/ Ironizon Strazimiri: Të mbledhë

Ish-deputeti i PD, Gent Strazimiri komentoi deklaratën e kreut të PD, Basha, i cili tha se ?regjimi po bën puç brenda Partisë Demokratike?.

I ftuar në emisionin ?Task Force? me Sonila Meçon, Strazimiri tha se nëse Basha e ka seriozisht këtë që thotë, të mbledhë Kuvendin dhe aty le të gjejë ?puçistët?.

?Duhet të shikojmë brenda vetes kush po bashkëpunon me Ramën. Nëse Basha e ka seriozisht, të mbledhë Kuvendin, nëse thotë se po ndodh puç, ta diskutojë në Kuvend.

Të mbledhë anëtarësinë demokrate nga Tropoja në Sarandë dhe të nxjerrë ?puçistët??, shprehu Strazimiri./CNA.al

Lajmet e fundit nga