Connect with Us

“Ti nuk je pjesë e një grupi?”/ Donaldi-Monikës: Ti je e ngecur

Showbizz

“Ti nuk je pjesë e një grupi?”/ Donaldi-Monikës: Ti je e ngecur

Publikuar

-

/
cna lajme show

Spektakli i mbrëmjes së djeshme nxiti shumë nga banorët për të sqaruar gjëra që mbase ishin lënë pezull për një kohë të gjatë.

Pas Ilirit dhe Fifit, dyshja tjetër që u sqarua ishte edhe Monika me Donaldin.

Donaldi këmbënguli se në shtëpi janë krijuar grupe por pranoi se ato po përçahen çdo ditë e më shumë.

‘’Grupe ka, por janë përçarë, dhe do ta shohësh që do të përçahen çdo ditë e më shumë’’,- tha ai.

Monika nga ana tjetër u përpoq të sqaronte se nuk i përket asnjë grupimi, dhe për këtë e garantoi Donaldin se do ta vërtetojë pasi ai të lërë shtëpinë.

LEXO EDHE:  “Bora Zemani nuk u nda nga burri për fajin tim”/ Donald Veshaj rrëfehet për ish partneren

Pjesë nga biseda:

Monika: Nuk jam pjesë e asnjë grupi, dhe t’i do ta shohësh në momentin e parë që do të dalësh jashtë.

Donaldi: Ti nuk je pjesë e një grupi??? Ju keni bërë nominimet në grup.

Monika: Më thuaj dikë që nuk e ka bërë këtë gjë brenda shtëpisë. Të gjithë ashtu kemi bërë…

Donaldi: Unë mendoj që t’i ke ngecur në atë situatë. Ke qenë prezent në biseda që nuk duhet të ishe.

Monika: Nuk është e vërtetë, nuk kam ngecur një jetë të tërë./Shqip

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti i BBV në krizë?/ Donaldi i “hap zemrën” Egzonës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e djeshme Donaldi ka vendosur që të flasë me Egzonën në lidhje me Beatrix.

Aktori i humorit është shprehur se “është mërzitur me Trixën” dhe se ka momente që nuk e kupton.

Duke iu referuar deklaratës së këngëtares që del nëse eliminohet Dj Dagz, Donaldi shprehet: “Si do të dalësh për Arbërin kur mua më ke këtu brenda”.-shkruan Shqip.

Biseda e Donaldit me Egzonën:

Donaldi: Me Trixën u mërzita shumë

Egzona: Pse?

Donaldi: Ka momente që nuk e kuptoj.

Egzona: Për çka u mërzitët?

Donaldi: U mërzita se u mërzit ajo pse nuk e përqafova unë kur…Egozna: Kur po qante për Dagz

Donaldi: Ku non stop i kam thënë gjatë gjithë darkës ça ke, ça ke. Unë e kuptoj kur ajo nuk është mirë

Egozna: Ajo e pat me siklet prej fillimit pjesën e vetullave, e unë për atë mundohesha me e shmang, i thashë 2-3 herë aty që nuk është e zënë

Donaldi: Mundohem mos ta bëj të madhe. Pse nuk më përqafove kur u bëra keq, më jep Einxhel dashuri. Çfarë po thua? Më tha ti do të më nxjerrësh keq. Janë ca gjëra që vetëm fakti që i mendon më shqetësojnë.

LEXO EDHE:  “O Spiropalist ordiner”/ Meta i përgjigjet ashpër Ramës: Thirri mendjes, dua më shumë Margaritën se Monikën!

LEXO EDHE:  Banorët e “Big Brother” të ndarë në grupe?/ Monika shton dyshimet

Egzona: Unë u mundova me i fol edhe asaj. Por jam në një pozitë që as vet se di, në lidhje me ju të dy. I thashë mos i merr gjërat shumë afër zemrës

Donaldi: Thjesht qetësohu. Të fola për Dagzin, kjo është loja, mund të dalë. Atë ditë, ditën që mbaroi prime jo se po dole ti, dal edhe unë. Po dale se më ke mua këtu brenda, si do dalësh ti. I tha Dagzit po dole ti, dal dhe unë pasha Zotin. Gjërat fliten, më vjen keq se do dalë Dagzi për shembull, si mendon ti? Ndihem keq kur ajo ndihet keq, se më duket se jam unë shkaku.

Egozna: Beatrix duhet të kuptojë në aspektin se kjo ishte që penalizoi Dagz dhe Einxhel. Të rinjtë i kanë nominuar për faktin se nuk patëm mundësi me i njohur se po rrinin non stop me njëri-tjetrin

Donaldi: Thjesht Trixa duhet të kuptojë se po më penalizon

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto-“Sa më ka marrë malli”/ Iliri përlotet, teksa dëgjon këngën në sfond

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Ilir Shaqiri është përlotur ditën e sotme dhe shkak është bërë kënga që ishte në sfond brenda në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Është fjala për këngën “A te” të këngëtarit të famshëm italian, Jovanotti.Këngën në fjalë ia këndoi vajza e tij, Emily, kur hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri për ta surprizuar.-shkruan gazeta Shqip.

LEXO EDHE:  Banorët e “Big Brother” të ndarë në grupe?/ Monika shton dyshimet

LEXO EDHE:  “Bora Zemani nuk u nda nga burri për fajin tim”/ Donald Veshaj rrëfehet për ish partneren

E duket se sa herë e dëgjon këtë këngë, balerini i njohur emocionohet dhe nuk i mban dot lotët. Pasi mbaroi kënga Iliri dëgjohet që thotë “sa më ka marrë malli”.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndalohet parashuta nga fansat e Donaldit dhe Trixës/ Revoltohet mamaja e këngëtares

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë mbi shtëpinë e Big Brother Vip kanë fluturuar tri parashuta. Të tri parashutat kishin një mesazh për Donald Veshaj. Në njërën prej tyre ishte një dedikim për Donaldin dhe Bora Zemanin, e cila kishte ditëlindjen.

Beatrix Ramosaj, e cila është në një lidhje me Donaldin brenda shtëpisë, pas surprizës është shprehur se nuk ndihet aspak keq pasi kjo është e kaluara e Donaldit.

Nga ana tjetër nëna e saj Antigone Ramosaj e ka mbështetur të bijën duke shkruar përmes rrjeteve sociale se ajo është një vajzë me zemër të bardhë.

LEXO EDHE:  Që PD dhe LSI të regjistrohen në zgjedhje u duhet një deputet ose nënshkrimet e votuesve besnikë

LEXO EDHE:  Gazetari zë ngushtë Kryemadhin/ Kush është deputeti i LSI i përfshirë në përgjime me AvdylajtPor gjithashtu, ajo duket se është e revoltuar për faktin se një parashutë që është një mbështetje për Trixën dhe Donaldin nuk është lejuar të fluturojë mbi shtëpi.

Përmes një postimi në rrjetet sociale mamaja e këngëtares shkruan: “Parashuta e dytë që ndalohet të fluturojë, jemi me ju Donald dhe Trixa.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE