Connect with Us

“Të gjithë janë fallco”/ Monika “shpërthen” kundër banorëve: Tani paska nisur loja

Showbizz

“Të gjithë janë fallco”/ Monika “shpërthen” kundër banorëve: Tani paska nisur loja

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Që prej nisjes së “Big Brother Vip” brenda shtëpisë jemi hasur me shumë situata tensionuese, me shumë debate dhe tone të larta.

Pas disa ditëve në qetësi duket sërish janë kthyer debatet e shumta. Duket se banorët sërish kanë filluar përsëri të prishin raportet me njëri-tjetrin. Ajo që nie më së shumti në sy është fakti që pothuajse të gjithë banorët kanë krijuar aleanca me njëri-tjetrin dhe kjo ka bërë që të konfuzohen jo vetëm banorët brenda por edhe publiku.

Së fundmi ka qenë Monika Lubonja ajo që ka “shpërthyer” kundër banorëve.

LEXO EDHE:  "Zihet" me banorët për ushqimin/ Fifi merr surprizën e papritur në Big Brother

Aktorja është në nominim dhe mendon që ajo do të jetë banorja që do të largohet të premten.

Ditën e sotme në një moment ajo është dëgjuar teksa thotë: “I shoh njerëzit shumë fallco”, dhe në momentin që i kërkuan emra konkretë kë refuzuar t’i përmendë.

Tani po e kuptoj që paska nisur loja. Nëse është kështu më mirë të largohem dhe të mos bëhem pjesë e këtyre gjërave”, ka vijuar Monika./CNA.al

Monika Lubonja rrëfen periudhën e vështirë të jetës së saj: 19 vjeç shkova në spitalin psikiatrik - Lajme Durrës

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Pas eleminimit rrëfehet Graniti: Fifi nuk ka qenë penalizimi im

LEXO EDHE:  Arjola Demiri flet për raportin Fifi-Granit: E kam parë shikimin, syri i tij është bosh

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Një surprizë për Beniadën/ Modelja del për pak çaste nga Big Brother Vip

LEXO EDHE:  Pas përplasjes me Granitin/ Fifi flet me Dj Pm: Unë e kam ngacmuar, po ma marrin sikur jam xheloze

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  “Ishim në pritje, na zhgënjeve”/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Arbana Osmanin

LEXO EDHE:  Arjola Demiri flet për raportin Fifi-Granit: E kam parë shikimin, syri i tij është bosh

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE