Connect with Us

Sabiani acarohet keq me Monikën/ “I duket vetja më e zgjuar se unë”

Showbizz

Sabiani acarohet keq me Monikën/ “I duket vetja më e zgjuar se unë”

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sabiani gjatë një bisede me Kledin është shprehur se është mërzitur për faktin se Monika kishte ndërhyrë pa takt në një bisedë të tij me Beniadën.

Ai ka thënë se u tregua shumë egoiste dhe se i duket vetja më e zgjuar se Sabiani.

Unë bëja muhabet me Beniadën aty, e vjen tjetra më merr fjalën nga goja. Po ti ulu dëgjo. Ça të duket se je më e zgjuar se mua? Ik andej. Më vjen shumë inat sepse e kuptoi shumë mirë dhe vazhdoi me egizëm”, është shprehur këngëtari.

LEXO EDHE:  U largua nga “Big Brother Vip”/ Reagon për herë të parë Igli Zarka

Kujtojmë se brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” ka ende tension pothuajse mes të gjithë banorëve për faktin se janë të ndarë në grupe. Kjo ka bërë që ata dhe pubiku në pergjithësi të jetë konfuz se si do të marrë rrjedha e lojës aty brenda./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Beniada pëson incidentin e frikshëm në Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët duket se janë larguar nga debatet dhe sherret për pak orë, duke u argëtuar me lojëra me njëri-tjetrin.

Beniada teksa luante me Donaldin, ka pësuar një incident të frikshëm. Duke e ndjekur nga pas, ajo ka rrëshqitur dhe është përplasur në tokë.

Edhe pse është vrarë, Beniada e ka marrë me sportivitet, duke qeshur e duke treguar se ka pësuar një tronditje në kokë.

LEXO EDHE:  Foto-Gjithmonë larg syve të publikut/ Kush është partnerja bukuroshe e Sabianit

LEXO EDHE:  Foto-Gjithmonë larg syve të publikut/ Kush është partnerja bukuroshe e Sabianit

“U tërbova”, thotë Beniada duke nënkuptuar se është vrarë.

Ndëkrohë Donaldi me humor i thotë: “Ikim bëjmë një ezhe koke 10 minuta te spitali”./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Monika nuk përmbahet më/ I kërkon Donaldit puthje në buzë

Publikuar

-

Nga

cna show

Big Brother ka vendosur disa dënime për banorët, dhe Donadli duhet të përgjigjet me “Po” për çdo lloj dënimi që do të marrë nga banorët.

Duke qenë në këto kushte, Monika i ka kërkuar një puthje Donaldit në buzë.  Kjo situatë ka shkaktuar shumë të qeshura në shtëpi, duke u çliruar pak nga debatet dhe përplasje me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda

Monika: Unë dua të të puth

LEXO EDHE:  Donald Lu 90 minuta në zyrën e Vasilit/ Zbardhet takimi i plotë

LEXO EDHE:  Iliri tregon arsyen pse ndihet i ofenduar nga Donaldi: Unë nuk jam ngacmues seksual

 

Donald: Si të më puthësh?

 

Monika: Të të puth more

 

Donald: Po, okej mirë

 Monika: E pra tani përgatitu për puthjen time

 

Monika: Po do të puth në buzë

 

Donald: Në buzë ë? Uau Monika…/A.E- CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada “pajton” Ilirin dhe Donaldin/ I “dënon”  të qëndrojnë të përqafuar

Publikuar

-

Nga

cna show

Beniada Nishani është një nga banoret më të komentuara dhe më të pëlqyera të këtij edicioni të Big Brother Vip.

Së fundi “Vëllai i Madh” i ka dhënë mundësinë të zgjedhë dy banorë të cilët duhet të qëndrojnë të përqafuar për 5 minuta.

Pa u menduar gjatë, Beniada ka zgjedhur Donaldin dhe Ilirin.

Kujtojmë se Iliri dhe Donaldi gjatë gjithë rrugëtimit në Big Brother kanë patur përplasje mes njëri-tjetrit dhe debate shumë të forta./ A.E-CNA.al

 

LEXO EDHE:  Nga puthjet dhe përqafimet tek krevati/ Donald dhe Beatrix hedhin hapin e radhës

LEXO EDHE:  Donald Lu 90 minuta në zyrën e Vasilit/ Zbardhet takimi i plotë 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE