Connect with Us

“Më vjen keq, po mua s’më pëlqen”/ Fifi dhe Semi “ankohen” për Ilirin te Sabiani

Showbizz

“Më vjen keq, po mua s’më pëlqen”/ Fifi dhe Semi “ankohen” për Ilirin te Sabiani

Publikuar

-

/
cna lajme show

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brothet VIP”, Iliri dhe Fifi kanë pasur një debat. Shkak u bënë disa deklarata të balerinit të njohur të bëra pak kohë më parë në lidhje me këngëtaren.

Iliri kishte pyetur se “cilit grup i përket Fifi”, e lidhur me këtë këngëtarja ka reaguar e revoltuar. Ajo ka sqaruar se nuk është me asnjë grup.

Ndërkohë, pas mbarimit të emisionit Fifi është ulur me Sabianin dhe ka folur për situatën e krijuar. Më pas me ta është bashkuar edhe Semi, e cila ka dhënë mendimin e saj.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Me kë grup është Fifi u bë pyetja mbas një jave

Sabiani: Po është e njëjta javë

Fifi: Jo mo bush, nuk ka qenë ajo atë ditë

LEXO EDHE:  “Dyfytyrësi, nuk mund të shitesh për çmim”/ Arditit nuk i del inati me Fifin

Sabiani: Ishte ai muhabeti i Donaldit, ti e di shumë mirë…

Fifi: Edhe ty të tha shko pyete Fifin, me kë grup është Fifi

Sabiani: Po është e drejta e tij të thojë ca të dojë

Fifi: A nuk është e drejta ime të ndalem edhe ta shoh prej një këndvështrimi tjetër.

Ata kanë vazhduar bisedën, ndërsa iu është bashkuar edhe Semi. Sabiani ka thënë se Iliri nuk është djalë i keq, por Semi ka deklaruar se nuk e pëlqen aspak atë.

“Më vjen shumë keq, por mua s’më pëlqen Iliri”, ka thënë Semi.

Megjithatë vajzat kanë thënë se Iliri nuk është njeri i keq, por nuk u pëlqen mënyra se si luan dhe çfarë thotë në shtëpi./Shqip

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ti nuk lan as nevoj*n tënde”/ Plas keq mes Ilirit dhe Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dy konkurentët e Big Brother VIP, balerini Ilir Shaqiri dhe aktori Donald Veshaj janë përplasur ashpër mbrëmjen e sotme, sa i takon pastërtisë së shtëpisë.

Debati kishte filluar prej ditësh në shtëpi ku të gjithë banorët akuzoheshin mes tyre se kush bën më shumë punë dhe kush më pak.Sonte sapo nisi emisioni BBVip, u tregua një sekuencë me të gjitha debatet, por Iliri dhe Donaldi vazhduan edhe më tej.

LEXO EDHE:  “Dyfytyrësi, nuk mund të shitesh për çmim”/ Arditit nuk i del inati me Fifin

LEXO EDHE:  “Do ia rrok shishen kokës”/ Acarohet Fifi: Do bëj ndonjë skandal

“Ti mos fol fare, se nuk lan as nev*** tënde,” i tha Iliri Donaldit. Ndërsa Donaldi reagoi shumë i irrituar duke thënë: “Je shumë i shpifur, ça janë këto që thua”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto- Sot në krah të Donaldit/ Kush ishte ish i dashuri i Beatrix Ramosajt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beatrix Ramosaj është shndërruar nga personazhet më të përfolura të muajve të fundit.

Kjo pas futjes së saj në “Big Brother VIP”, e sidomos lidhjes me Donald Veshajn.

Lidhja e tyre ende kundërshtohet nga një pjesë e madhe e publikut që e konsiderojnë atë si një tradhti ndaj Borës.Por, për Trixën edhe një tjetër lidhje e mëparshme ishte e njohur publikisht.

LEXO EDHE:  Zbulohet emri i banorit që do të largohet sonte nga Big Brodher/ Del sërish në skenë Bora Zemani

LEXO EDHE:  Një bjondinë seksi dhe super në formë/ Fifi i çmendi të gjithë me fotot e fundit

Bëhet fjalë për Ervi Cenollin, me të cilin këngëtarja ishte në lidhje dashurie për tre vite, madje i ka dedikuar edhe një tatuazh me mbishkrimin “Forever”.

Nuk dihen arsyet e ndarjes por në rrjete sociale figurojnë ende fotot e ish-çiftit.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  Pas eleminimit rrëfehet Graniti: Fifi nuk ka qenë penalizimi im

LEXO EDHE:  “Do ia rrok shishen kokës”/ Acarohet Fifi: Do bëj ndonjë skandal

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE