Connect with Us

Iliri tregon arsyen pse ndihet i ofenduar nga Donaldi: Unë nuk jam ngacmues seksual

Showbizz

Iliri tregon arsyen pse ndihet i ofenduar nga Donaldi: Unë nuk jam ngacmues seksual

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Marrëdhënia e Ilirit dhe Donaldit sa vjen dhe bëhët akoma më tensionuese.

Të dy ata konsiderohen ndër konkurentët më të fortë të shtëpisë dhe si duket po përdorin influencën e tyre për të ndarë banorët e “Big Brother Vip” në grupe. Shpesh herë ata bien pre e shumë debateve dhe përfundojnë duke u zënë me tone të larta zëri.

Kujtojmë rastin kur Ilirit ju dha roli që të mësonte banorët për një koreografi dhe ka debatuar me Donaldin pasi ai po fliste. Debati degradoi edhe në ofendime.

LEXO EDHE:  “E kam shok”/ Arjola dhe Donaldi diskutojnë për Ilirin

Së fundmi gjatë një bisede me Sabianin Iliri ka treguar se arsyeja pse ka hatërmbetje nga Donali është fakti që ai e ka akuzuar si ngacmues seksual.

“Ndihem i ofenduar, me ka quajtur ngacmues seksual. Unë nuk jam”, dëgjohet teksa shprehet Iliri./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Beniada pëson incidentin e frikshëm në Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët duket se janë larguar nga debatet dhe sherret për pak orë, duke u argëtuar me lojëra me njëri-tjetrin.

Beniada teksa luante me Donaldin, ka pësuar një incident të frikshëm. Duke e ndjekur nga pas, ajo ka rrëshqitur dhe është përplasur në tokë.

Edhe pse është vrarë, Beniada e ka marrë me sportivitet, duke qeshur e duke treguar se ka pësuar një tronditje në kokë.

LEXO EDHE:  Video/Zbulohet sërbi që konkuron për Big Brother Albania 9

LEXO EDHE:  “Donte të prishte imazhin tim”/ Banorja e “Big Brother” zbulon kolegun që e xhelozonte që prej fillimit

“U tërbova”, thotë Beniada duke nënkuptuar se është vrarë.

Ndëkrohë Donaldi me humor i thotë: “Ikim bëjmë një ezhe koke 10 minuta te spitali”./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Monika nuk përmbahet më/ I kërkon Donaldit puthje në buzë

Publikuar

-

Nga

cna show

Big Brother ka vendosur disa dënime për banorët, dhe Donadli duhet të përgjigjet me “Po” për çdo lloj dënimi që do të marrë nga banorët.

Duke qenë në këto kushte, Monika i ka kërkuar një puthje Donaldit në buzë.  Kjo situatë ka shkaktuar shumë të qeshura në shtëpi, duke u çliruar pak nga debatet dhe përplasje me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda

Monika: Unë dua të të puth

LEXO EDHE:  “Donaldi nuk ka ndjenja por afeksion seksual dhe hakmarrje”/ Habit ish-konkurenti i “Big Brother Vip”

LEXO EDHE:  FOTOT- Krijohet lidhja e parë e dashurisë në Big Brother?/ Fifi dhe Graniti të vetëm në dhomën e gjumit

 

Donald: Si të më puthësh?

 

Monika: Të të puth more

 

Donald: Po, okej mirë

 Monika: E pra tani përgatitu për puthjen time

 

Monika: Po do të puth në buzë

 

Donald: Në buzë ë? Uau Monika…/A.E- CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada “pajton” Ilirin dhe Donaldin/ I “dënon”  të qëndrojnë të përqafuar

Publikuar

-

Nga

cna show

Beniada Nishani është një nga banoret më të komentuara dhe më të pëlqyera të këtij edicioni të Big Brother Vip.

Së fundi “Vëllai i Madh” i ka dhënë mundësinë të zgjedhë dy banorë të cilët duhet të qëndrojnë të përqafuar për 5 minuta.

Pa u menduar gjatë, Beniada ka zgjedhur Donaldin dhe Ilirin.

Kujtojmë se Iliri dhe Donaldi gjatë gjithë rrugëtimit në Big Brother kanë patur përplasje mes njëri-tjetrit dhe debate shumë të forta./ A.E-CNA.al

 

LEXO EDHE:  Fotini mendon martesën, Danjel: Po nuk u vramë më parë

LEXO EDHE:  “Nuk është fare shembull për tu ndjekur”/ Stresi flet për lidhjen e Einxhel dhe Dagz: I shkreti, është… 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE