Connect with Us

Foto-“Çfarë doni që të bëj? Të ndaloj plakjen, të zhdukem?”/ Revoltohet keq aktorja e njohur

Showbizz

Foto-“Çfarë doni që të bëj? Të ndaloj plakjen, të zhdukem?”/ Revoltohet keq aktorja e njohur

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Pak kohë më parë në ribashkimin e tyre, aktoret e sepalit të njohur “Sex and the city”, u shfaqën pas shumë vitesh me flokë të thinjur. Stili i tyre ishte i padiskutueshëm dhe në fotografitë që u publikuan nga media të ndryshme por vëmendjen e morën pikërisht flokët e tyre të palyera!

Për këtë arsye dhe komenteve të shumta negative që i kanë ardhur aktorja që luan rolin kryesor Sarah Jessica Parker  ka vendosur të kthejë një përgjigje:

“Ka kaq shumë biseda mizogjene ndaj nesh që nuk bëheshin kurrë ndaj një burri. Flokë gri, flokë gri, flokë gri. A i ka ajo flokët me thinja?”, tregon Sarah Jessica Parker për Vogue.

Komenteve në rrjet që pasuan këtë foto, ajo iu përgjigj, duke thënë: “Unë jam ulur këtu me Andy Cohen, dhe ai ka ka gjithashtu flokë të thinjur dhe duket shkëlqyer. Pse për të është ok të ketë flokë të thinjur e për mua jo? Nuk di çfarë t’ju them o njerëz”.

LEXO EDHE:  Filmi ‘Sex and the City 3’ mund të ndodhë/ Rrini gjithë sy e veshë gati

Parker shton se rrjetet sociale e kanë përkeqësuar këtë formë reagimi.

“Pothuajse duket sikur njerëzit nuk duan që ne të jemi krejtësisht në rregull me veten tonë reale. Duket sikur na mëshirojnë për atë që jemi sot. Unë e di se si dukem. Nuk kam zgjidhje. Çfarë doni që të bëj? Të ndaloj plakjen? Të zhdukem?”, tha aktorja.-raporton Living. 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Luana Vjollca “ngre temperaturat” në rrjet/ Tërbon meshkujt teksa tregon format bombastike nga pushimet

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Teksa të gjithë po presin ta shohin në televizion, moderatorja Luana Vjollca është mjaft e zënë duke bërë disa pushime në ishullin Mauritius.

Bjondina ka ndarë më parë disa foto mjaft seksi teksa tregon format e saj bombastike me rroba banjo.

Ylli i ekranit, së fundi i ka lënë të gjithë pa fjalë, duke publikuar një video mjaft seksi në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet me rroba banjo, duke treguar format bombastike iu dhuron një puthje nga ishulli ndjekësve të saj.

LEXO EDHE:  Filmi ‘Sex and the City 3’ mund të ndodhë/ Rrini gjithë sy e veshë gati

LEXO EDHE:  Filmi ‘Sex and the City 3’ mund të ndodhë/ Rrini gjithë sy e veshë gati

Kujtojmë se pas 15 vitesh karrierë në Top Channel, pak muaj më parë, Luana u largua nga ky television.

Përflitet në media se bukuroshja po konsideron një ofertë nga televizionet në Kosovë, por vetë Luana ende nuk ka zbuluar asnjë detaj se çfarë do të ndodhë me karrierën e saj./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shkalloi farefisi”/ Arjola rrëfen puthjen me Bujar Asqeriun në film: Ja çfarë më tha mami

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja Arjola Demiri është një nga konkurentet pretendente për të fituar çmimin e madh të këtij edicioni të Big Brother.

Prej tre muajsh që është pjesë e realityshowt, Arjola ka treguar shumë detaje nga jeta e saj private qe kanë përlotur publikun.

Së fundmi, Arjola në një bisedë me Einxhel ka rrëfyer për paragjykimet me të cilat është përballur për një skenë në filmin Njerka.

LEXO EDHE:  Grindje mes aktoreve të ‘Sex and the City’/ ‘Hipokrite, boll bëre si e mirë’

LEXO EDHE:  Grindje mes aktoreve të ‘Sex and the City’/ ‘Hipokrite, boll bëre si e mirë’Ajo i ka treguar se një puthje me aktorin e njohur, Bujar Asqeriu kishte shkaktuar debat në familjen e saj.

Bëra filmin ‘Njerka’, puthesha me Bujar Asqeriun. Shkalloi farefisi. Edhe mami më thoshte; ça faji kam unë… Ne jemi shumë të lidhur. I thashë mamit se ky është profesion, ka edhe më keq”, ka thënë ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dagz eleminohet nga shtëpia e Big Brother Vip/ Einxhel nuk ndal lotët, përqafon jastëkun e të dashurit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Dj Dagz ka qenë i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip së bashku me Xheisarën.

Pas një nominimi zinxhir, në një përballje me partneren e tij Einxhel, publiku vendosi të nxirrte nga shtëpia Dagzin.

Dalja e tij nuk u prit aspak mirë nga Einxhel, e cila shpërtheu në të qara, dhe ia plasi në sy Beatrix dhe Donaldit faktin që ata nuk zgjodhën të shpëtonin Dagzin.

LEXO EDHE:  Studimi-Stresi përshpejton zbardhjen e kokës/ Vetëm Luli nuk thinjet

LEXO EDHE:  Studimi-Stresi përshpejton zbardhjen e kokës/ Vetëm Luli nuk thinjet

Edhe sot dita për Einxhel ka nisur me lot në sy dhe duke përqafuar jashtëkun e partnerit të saj Dagz, mungesën e të cilit po e ndjen shumë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE