Connect with Us

U largua pas 15 vitesh nga Top Channel/ Oferta marramendëse për Luana Vjollcën, 20 mijë euro për pagë mujore

Showbizz

U largua pas 15 vitesh nga Top Channel/ Oferta marramendëse për Luana Vjollcën, 20 mijë euro për pagë mujore

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Prezantuesja është edhe një nga personat më të ndjekur në rrjetet sociale, me mbi 2 milionë ndjekës në Instagram.

Pak kohë më parë, Luana Vjollca vendosi të largohej nga televizion top channel, ku kishte ndërtuar karrierën e saj prej 15 vitesh.

Përmes një letre, vjollca tregoi se ky ishte një nga vendimet më të vështira që kishte marrë. Gjithashtu bëri me dije se po punon mbi disa projekte shumë të rëndësishme për të.

Ndërkohë që nuk e kemi parë në ekran, mësohet se Luana Vjollca ka marrë oferta të pafundme nga mediat në Shqipëri për bashkëpunimm.

LEXO EDHE:  Ekskluzive/ Sokol Balla del duke qarë në korridor

Sipas gazetës Express, mësohet se një nga televizionet më të vogla i ka bërë ofertë marramendëse me shumën prej 20 mijë euro në muaj vetëm për moderimin për të marrë të drejtën e transmetimit të programit të saj.

Mësohet se po ashtu prezantuesja po shqyrton ofertat e mbërritura menjëherë pas largimit nga Top Channel edhe nga televizionet në Kosovë dhe besohet se shumë shpejt do të mësojmë logon nën të cilën do të shfaqet në të ardhmen./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Plas sherri në Top Channel/ Konkurenti përplas në tokë shef Renaton: Na çave k*rin, b*thë q*r m*ti

LEXO EDHE:  Basha sulmon Top Channel/ Lajme fallso në shërbim të Ramës

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Basha sulmon Top Channel/ Lajme fallso në shërbim të Ramës

LEXO EDHE:  Dojna Mema këshillon personat që vuajnë nga ankthi/ "Fokusohuni tek gjithçka e mirë që keni në jetë"

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Dojna Mema këshillon personat që vuajnë nga ankthi/ “Fokusohuni tek gjithçka e mirë që keni në jetë”

LEXO EDHE:  “PD e ka të sigurt fitoren”/ Paloka: Mbi 80% e shqiptarëve kërkojnë largimin e Ramës

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE