Connect with Us

Të pandashëm/ Fifi dhe Graniti kapen sërish “mat” duke u puthur

Showbizz

Të pandashëm/ Fifi dhe Graniti kapen sërish “mat” duke u puthur

Publikuar

-

/
cna lajm show

Marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit ka qënë gjithmonë me ulje-ngritje. Si fillim të gjithë krijuam idenë se mes tyre mund të kishte një histori dashure. Më tej Graniti u shpreh se e sheh Fifin vetëm si shoqe dhe gjithshtu zbuloi se ishte i dashuruar me një vajzë jashtë shtëpisë.

Gjatë spektaklit të së premtes madje u vendos së mes tyre do të kishte vetëm një marrëdhënie shoqërore.

Por si duket ata nuk mund të rrinë larg njëri-tjetrit. Mbrëmjen e djeshme ata janë kapur sërish “mat” duke shkëmbyer puthje.

LEXO EDHE:  “Shalë-shalë e truri asfalt”/ Juristja e njohur "shpërthen" kundër “Big Brother”

Si duket ata po ndezin akoma më shumë dyshime tek banorët brenda në shtëpi por edhe publikun se do vijojë më tej marrëdhënia mes tyre.

Kujtojmë se një javë më parë Fifi i ka kërkuar Granitit të largohet prej saj sepse po e penalizon./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dagz eleminohet nga shtëpia e Big Brother Vip/ Einxhel nuk ndal lotët, përqafon jastëkun e të dashurit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Dj Dagz ka qenë i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip së bashku me Xheisarën.

Pas një nominimi zinxhir, në një përballje me partneren e tij Einxhel, publiku vendosi të nxirrte nga shtëpia Dagzin.

Dalja e tij nuk u prit aspak mirë nga Einxhel, e cila shpërtheu në të qara, dhe ia plasi në sy Beatrix dhe Donaldit faktin që ata nuk zgjodhën të shpëtonin Dagzin.

LEXO EDHE:  Nga puthjet dhe përqafimet tek krevati/ Donald dhe Beatrix hedhin hapin e radhës

LEXO EDHE:  “Ti po luan me Dj Pm”/ Sarah shpërthen në lot: Mos më akuzoni…

Edhe sot dita për Einxhel ka nisur me lot në sy dhe duke përqafuar jashtëkun e partnerit të saj Dagz, mungesën e të cilit po e ndjen shumë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti ishe ajo që the se do dal po iku Dagz”?/ Einxhel i mbyll gojën Trixës

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Pas mbylljes së spektaklit live, Einxhel nuk pushonte dot së qari për daljen e Dj Dagz.

Beniada i qëndroi gjatë gjithë kohës afër duke u munduar ta qetësonte, por Einxhel u shpreh se është shumë e mërzitur me Trixën dhe Donaldin që nuk e shpëtuan, ata ishin shokët e tij.

Edhe Trixa u afrua te Einxhel në oborr, por fjalët e saj e stopuan menjëherë.

“Ti ishe ajo që the se do dal po doli Dagz”? i tha Einxhel, Trixës.

LEXO EDHE:  Nga puthjet dhe përqafimet tek krevati/ Donald dhe Beatrix hedhin hapin e radhës

LEXO EDHE:  Nga puthjet dhe përqafimet tek krevati/ Donald dhe Beatrix hedhin hapin e radhës“O jeta, po ti e di sa e dua Dagzin…”, u shpreh Trixa.

 “Ik, në qoftë se nuk do të dëgjosh ndonjë gjë që nuk nuk do të pëlqejë”, ia preu Einxhel.

“Pasha kryt e mamit, mos e merr kështu”,  vazhdoi Trixa.

“Si do ti që ta marr, e kryet detyrën me larjen e ndërgjegjes për sonte? Bravo ju qoftë”, ishin fjalët e Einxhel e cila nuk pushonte së qari./lajmetshqip24

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi hakmerret ndaj Einxhel/ E godet tek Dagz

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Duke qenë se Beatrix Ramosaj e ka kryer me sukses misionin e fshehtë që i kishte dhënë “Vëllai i Madh”, ajo kishte një detyrë mjaft të rëndësishme për nominimet.

Këngëtarja nisi një zinxhir shpëtim dhe dy të fundit që do ngelnin do dilnin menjëherë në televotim. E ishin pikërisht Dj Dagz dhe Einxhel, dy banorët që nuk u shpëtuan.

Dhe nga ky televotim u eliminua Arbëri, i cili la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Beatrix nuk është ndjerë mirë nga ky fakt dhe është ndjerë fajtore.Nga ana tjetër, Donaldi ka zbuluar se pse nuk ka shpëtuar mikun e tij, pasi e dinte se do të shpëtonte Einxhel.

LEXO EDHE:  Fifi nuk heq dorë nga Graniti/ “Jam xheloze për vëllain”

LEXO EDHE:  Fifi nuk heq dorë nga Graniti/ “Jam xheloze për vëllain”

“Tani të jem i drejtë, ta them tamam, kupton? Kur ka qenë herë të tjera unë e kam zgjedhur, PM dhe Dagz i kam zgjedhur gjithmonë. Po nuk ka se si kërkon Einxhel llogari se pse nuk shpëtuam Dagz. Sepse unë prej saj nuk e kam zgjedhur. Kaq. Plus thashë të dalë sërish Tani në nominim, pse? Dagz ishte çun fantastik, por kur bëja debat me Einxhel ai ndërhynte, e ndjeja veten në siklet. Mundohesha të ruaja marrëdhënien”, thotë Donaldi teksa bisedonte me Beatrix./Shqip

LEXO TE PLOTE