Connect with Us

“Pse nuk u fute në Big Brother”/ Dojna Mema zbulon arsyet: Do më nominonin të gjithë se…

Showbizz

“Pse nuk u fute në Big Brother”/ Dojna Mema zbulon arsyet: Do më nominonin të gjithë se…

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dojna Mema është një nga moderatoret më të komentuara dhe të pëlqyera të ekranit. Ajo tashmë prezanton Big Brother Vip Fun Club çdo të dielë në emisionin E diell.

Së fundi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit ku iu është përgjigjur disa pyetjeve. Shumë prej ndjekësve kanë kuriozitëetin të dinë pse Dojna nuk është bërë pjesë e Big Brother.

Së pari prezantoj Big Brother Vip Fun Club. E dyta kam shumë gjëra jashtë që kërkojnë përkushtim dhe s’mund t’i lë përgjysmë. E treta do më nominonin çdo javë sepse nuk di të skuq asnjë vezë”, shkruan Dojna Mema.

Gjithashtu ajo ka rrëfyer se e ndjek Big Brother në çdo hap.

LEXO EDHE:  "Jeta qenka e çuditshme"/Moderatorja tregon pse shpërtheu në lot gjatë emisionit

Së mos vetëm darkat. Zgjohem e fle me ta. Kur të dalin do më duken si të shtëpisë.

Ndërsa e pyetur se çfarë mendimi ka për Big Brother si format dhe a shërben si një shembull, Dojna është shprehur: “Përkundrazi mendoj që Big Brother vip është një ndër eksperimentet sociale më domethënëse. Tregon realitetin e një shoqërie, raportet, limitet dhe karakteret e vërteta njerëzore. Jam e sigurt që secili nga banorët arrin të njohë një aspekt të vetes që ndoshta s;ka ditur që i ka. Është e pamundur të luash non stop e të ruash një personazh aty! Sfidon veten në ekstrem dhe jo gjithsecili prej nesh është i këndshëm kur shkon në ekstrem.”/ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ma shpife”/ Efi shpërthen keq ndaj Brunos: Nuk më plotëson

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Mes Efit dhe Brunos duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Dyshja janë përplasur sërish sot në emision, ku Efi i është drejtuar Brunos duke i thënë: “Të të them diçka, ma shpife”.

Kjo përplasje ka agravuar edhe më shumë në momentin që Bruno I kujton se ka pëlqime për 6 djem në emision.

Efi i është  kundërpërgjigjur se në momentin që asnjëri prej tyre nuk e plotëson do të vazhdojë të dalë me djem të tjerë.

LEXO EDHE:  Fjoralba Ponari tregon për “fiksimin” e gjimnazit/ “Pa dashje e gjuaja me sup”

LEXO EDHE:  Deklaratat e forta të Palomës për dhunë/ Bashkëshorti përballet me gazetaren në Big Brother VipSipas saj paaftësia e tij e bën që të ketë në mendje edhe zgjedhje të tjera.

Kujtojmë se  takimet e Efit dhe Brunos kanë qenë shumë romantike dhe të komentuara. Bruno ishte gati të deklarohej për të, por në momentin që u publikuan fotot e saj me Atdheun, ai filloi të kishte dyshime rreth saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndizet debati në Përputhen/ Pas situatës me Erionin, Mikela sulmon Rrushen

Publikuar

-

Nga

cna showbizz

Edhe në puntatën e sotme të Përputhen nuk kanë munguar debatet me tonte të larta dhe ofendime mes vajzave.

Këtë herë protagonistet e një përplasjeje kanë qenë mes Mikelës dhe Rrushes.

Vajzat kanë debatuar me zë të lartë duke i treguar njëra-tjetrës nivelin.Sipas Rrushes , para se të gjykojë të tjerët, Mikela duhet të shohë veten në pasqyrë, pasi po e tregon se çfarë niveli ka duke bërtitur në mes të studios.

LEXO EDHE:  Kiara Tito e thotë troç/ Programit të Ardit Gjebreas i ka ikur koha

LEXO EDHE:  Nuk e prisnim/ Përveç Xhemit, Arbana Osmani zbulon cila është moderatorja e saj e preferuar

Nga ana tjetër Mikela është shprehur se Rrushja sa është futur në Përputhen dhe nuk ka të drejtë të tregojë nivelet e vajzave./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dy eleminime brenda natës/ Çfarë pritet të ndodhë të martën në Big Brother Vip?

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Big Brother Vip parashikon surpriza gjatë mbrëmjes së spektaklit të së martës. Sipas promos së së publikuar në rrjetet sociale, është bërë e ditur se për herë të parë brenda natës do të ketë dy eleminime, pra dy persona do të lënë përfundimisht shtëpinë e Big Brother.

Në nominim janë tre banorët e rinj, Dritani, Egzona dhe Xheisara. Pritet që të ketë shumë diskutime të forta mes banorëve pas situatës së krijuar nga misioni i Beatrix dhe Donaldit, ku Egzona i përjetoi shumë keq akuzat dhe skenat e xhelozisë së këngëtares./ CNA.al

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE