Connect with Us

Një surprizë për Beniadën/ Modelja del për pak çaste nga Big Brother Vip

Showbizz

Një surprizë për Beniadën/ Modelja del për pak çaste nga Big Brother Vip

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Arbana Osmani që në hyrje të spektaklit të mbrëmjes së sotme, paralajmëroi një surprizë shumë të madhe për njërën nga banoret dhe ajo është Beniada.

Ajo ka dalë për pak çaste nga shtëpia e Big Brother dhe është transferuar në studion ku transmetohet emisioni Procesi Sportiv.

Beniada ka shprehur se i pëlqen shumë televizioni dhe dëshira e saj sonte është plotësuar, pasi Beniada ndodhet në emisionin sportiv Procesi Sportiv me Edi Manushin dhe Alesia Bamin.

LEXO EDHE:  Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

“Nuk e kisha menduar kurrë, por jam shumë e lumtur”, ka thënë Beniada/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ma shpife”/ Efi shpërthen keq ndaj Brunos: Nuk më plotëson

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Mes Efit dhe Brunos duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Dyshja janë përplasur sërish sot në emision, ku Efi i është drejtuar Brunos duke i thënë: “Të të them diçka, ma shpife”.

Kjo përplasje ka agravuar edhe më shumë në momentin që Bruno I kujton se ka pëlqime për 6 djem në emision.

Efi i është  kundërpërgjigjur se në momentin që asnjëri prej tyre nuk e plotëson do të vazhdojë të dalë me djem të tjerë.

LEXO EDHE:  Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

LEXO EDHE:  Tre artiste me të njëtin fustan/Kush e ka veshur më bukur?Sipas saj paaftësia e tij e bën që të ketë në mendje edhe zgjedhje të tjera.

Kujtojmë se  takimet e Efit dhe Brunos kanë qenë shumë romantike dhe të komentuara. Bruno ishte gati të deklarohej për të, por në momentin që u publikuan fotot e saj me Atdheun, ai filloi të kishte dyshime rreth saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndizet debati në Përputhen/ Pas situatës me Erionin, Mikela sulmon Rrushen

Publikuar

-

Nga

cna showbizz

Edhe në puntatën e sotme të Përputhen nuk kanë munguar debatet me tonte të larta dhe ofendime mes vajzave.

Këtë herë protagonistet e një përplasjeje kanë qenë mes Mikelës dhe Rrushes.

Vajzat kanë debatuar me zë të lartë duke i treguar njëra-tjetrës nivelin.Sipas Rrushes , para se të gjykojë të tjerët, Mikela duhet të shohë veten në pasqyrë, pasi po e tregon se çfarë niveli ka duke bërtitur në mes të studios.

LEXO EDHE:  Tre artiste me të njëtin fustan/Kush e ka veshur më bukur?

LEXO EDHE:  “Selfie e fundit shtatzënë”/ Arbana Osmani zbulon momentin para se të hynte në sallën e lindjes

Nga ana tjetër Mikela është shprehur se Rrushja sa është futur në Përputhen dhe nuk ka të drejtë të tregojë nivelet e vajzave./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dy eleminime brenda natës/ Çfarë pritet të ndodhë të martën në Big Brother Vip?

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Big Brother Vip parashikon surpriza gjatë mbrëmjes së spektaklit të së martës. Sipas promos së së publikuar në rrjetet sociale, është bërë e ditur se për herë të parë brenda natës do të ketë dy eleminime, pra dy persona do të lënë përfundimisht shtëpinë e Big Brother.

Në nominim janë tre banorët e rinj, Dritani, Egzona dhe Xheisara. Pritet që të ketë shumë diskutime të forta mes banorëve pas situatës së krijuar nga misioni i Beatrix dhe Donaldit, ku Egzona i përjetoi shumë keq akuzat dhe skenat e xhelozisë së këngëtares./ CNA.al

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE