Connect with Us

Kriset miqësia / Fifi flet pas deklaratave të Arditit: Te njëra këngë si kam marrë asnjë lekë, tjetrën me gjysmë çmimi

Showbizz

Kriset miqësia / Fifi flet pas deklaratave të Arditit: Te njëra këngë si kam marrë asnjë lekë, tjetrën me gjysmë çmimi

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas daljes nga Big Brother Vip, Ardit Çuni ka treguar se i ka mbetur peng të sqarohet pse e vuri në nominim përballë Donaldit.

Sonte gjatë live showt Fifi ka dëgjuar deklarata që gjatë këtyre ditëve, Arditi ka thënë për të dhe është shprehur se me Arditin nuk janë miq të ngushtë por thjesht mik.

Ajo u shpreh se ka punuar me të , i ka bërë dy këngë, njërën falas dhe tjetrën me gjysmë çmimi.

LEXO EDHE:  Modelja ia përplas në fytyrë Rezart Veleshnjës: Jam e ofenduar që jam këtu

E para nuk e kam mik të ngushtë, e kam thjesht mik. Kam punuar me të. Ia kam bërë nja dy këngë. Te njëra këngë s’i kam marrë asnjë lekë, tjetra me gjysmë çmimi.Unë nuk shitem për pak”, tha Fifi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Big Brother merr vendimin/ Dënon një nga banorët, kjo është arsyeja

Publikuar

-

Nga

Big Brother Vip ka nisur me dënim për një nga banorët.

Arbri, i cili ka hyrë para dy javësh, gjatë një bisede me Beatrix i tha se ajo ishte më e rrezikuar për të dalë, në krahasim me Einxhel dhe Donald.Nga ana e “Vëllait të Madh” kjo u konsiderua si një shkelje dhe dhënie informacioni nga jashtë dhe për këtë arsye atij iu hoq imuniteti që u fitua javën e kaluar pas hapjes së Kutisë së Pandorës.

LEXO EDHE:  “Promovohen tekstet vulgare”/ Mariza Ikonomi flet për muzikën e ditëve të sotme: Të vjen keq…

LEXO EDHE:  Graniti sqaron Semin/ “Të shoh si shoqe“

Si rrjedhojë, Arbri do të nominohet dhe nuk ka mundësi për të nominuar të tjerët./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndahet nga jeta Meat Loaf, legjenda e Rock-ut

Publikuar

-

Nga

Këngëtari dhe aktori amerikan Meat Loaf ka ndërruar jetë në moshën 74 vjeçare. Albumi më i njohur i Meat Loaf, “Bat Out Of Hell”, rezultoi një sukses i jashtëzakonshëm pasi ishte një nga albumet më të shitura të të gjitha kohërave.

Kënga e tij më e suksesshme dhe e dëgjuar në të gjithë botën është “I’d Do Anything For Love (But I Ëon’t Do It)” , e cila në vitin 1993 i dha çmimin Grammy.

LEXO EDHE:  Pozon nudo në kopertinat e famshme/ Beniada rrëfen vështirësitë e para në Milano: “Nuk kisha bukë të haja”

LEXO EDHE:  “Promovohen tekstet vulgare”/ Mariza Ikonomi flet për muzikën e ditëve të sotme: Të vjen keq…Përveç muzikës, ylli Meat Loaf ishte dhe një aktor shumë i njohur.  Ai luajti në filmat “Fight Club”, “Rocky Horror Picture Show” dhe “Wayne’s World”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dagz nuk u shpëtua nga Donaldi dhe Beatrix në zinxhirin e nominimit/ Reagon për herë të parë Dj Pm

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dj Pm ka reaguar pas komenteve të shumta pas daljes së Dj Dagz nga shtëpia e Big Brother Vip, pasi nuk u shpëtua nga zinxhiri i nominimit nga Donaldi dhe Beatrix, me të cilët kishte një marrëdhënie shumë të mirë.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Dj Pm sqaron se ai ka një raport shumë të mirë me të gjithë banorët dhe nuk dëshiron të përfshihet në asnjë lloj debati me askënd.Përshëndetje t’gjithëve. Po shoh komente perkrahe ate, perkrahe kete. Me shume sinqeritet po ju them nje here dhe nuk e perseris me: Përderisa si PM e kam potencuar qe me t’gjithe banoret e shtepise e kam pas 1 RAPORT shume te mire, s’dua te perfshihem ne asnje lloj debati me askend “pse s’perkrahe ate apo ate”. Me te gjithe kam raporte shume te mira dhe ju uroj fitore te gjithe banoreve aty mbrenda dhe shume suksese ne karrieren e tyre jashte shtepise. Faleminderit t’gjitheve e me e se shumti atyre qe na perkrahen mbrenda shtepise. Ju don shoku PM shumë”, shkruan Dj Pm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE