Connect with Us

“Je e zezë nga brenda, na sheh si numra”/ Samiu ‘kryqëzon’ Antonian

Showbizz

“Je e zezë nga brenda, na sheh si numra”/ Samiu ‘kryqëzon’ Antonian

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot gjatë emisionit Përputhen ka patur diksutim mes Samiut dhe Antonias. Samiu ka treguar se nuk i pëlqejnë sjelljet e shtirura dhe madje e quajti edhe njeri të keq.

Samiu është shprehur se Antonia i sheh meshkujt si numra dhe nuk ka asnjë interes për ta.

Pjesë nga biseda

Sami: Kam parë si po sillet me njerëzit, nuk mund ta duroj, është njeri i keq. Je e zezë nga brenda. Ne këtu na sheh si numra. E kam kuptuar që në fillim.

Antonia: Ku më njeh ti mua që hedh një akuzë të rëndë dhe thua po luan lojë?

Ritvana: Fakti që ke një antipati për dikë këtu nuk do të thotë që duhet të shprehesh në këtë lloj forme. Ta quash njeri i keq, negative, nuk bën. Mos u merr me të dhe kaq.

LEXO EDHE:  Luljeta zbulon surprizën/ Ledjana dhe Mevlani dalin çift nga programi?

Sami: Mua më prek sjellja që bën kjo si me Melikun, si me të tjerë, në përgjithësi. Kush je ti? Ti nuk sillesh në mënyrë njerëzore dhe mua më pengojnë këto gjëra shumë.

Efi: Nuk mund t’i thuash dikujt nuk je njeri i mirë, ty ndoshta nuk të pëlqejnë disa veprime të saj, të paktën kërko falje.

Sami: Mua nuk më pëlqen.

Antonia: Samiun e kemi parë, çfarë thotë tani nuk e thotë sekondin tjetër.

Sami: Ato që ke brenda ti, sjelljet e tua mua nuk më pëlqejnë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dagz eleminohet nga shtëpia e Big Brother Vip/ Einxhel nuk ndal lotët, përqafon jastëkun e të dashurit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Dj Dagz ka qenë i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip së bashku me Xheisarën.

Pas një nominimi zinxhir, në një përballje me partneren e tij Einxhel, publiku vendosi të nxirrte nga shtëpia Dagzin.

Dalja e tij nuk u prit aspak mirë nga Einxhel, e cila shpërtheu në të qara, dhe ia plasi në sy Beatrix dhe Donaldit faktin që ata nuk zgjodhën të shpëtonin Dagzin.

LEXO EDHE:  “Nje dopio histori”/ Emisioni më i ri në Digitalb

LEXO EDHE:  "Na keni çarë...”/ Shqipja e Përputhen nxehet keq me moderatoren, bën të papriturën në mes të emisionit

Edhe sot dita për Einxhel ka nisur me lot në sy dhe duke përqafuar jashtëkun e partnerit të saj Dagz, mungesën e të cilit po e ndjen shumë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti ishe ajo që the se do dal po iku Dagz”?/ Einxhel i mbyll gojën Trixës

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Pas mbylljes së spektaklit live, Einxhel nuk pushonte dot së qari për daljen e Dj Dagz.

Beniada i qëndroi gjatë gjithë kohës afër duke u munduar ta qetësonte, por Einxhel u shpreh se është shumë e mërzitur me Trixën dhe Donaldin që nuk e shpëtuan, ata ishin shokët e tij.

Edhe Trixa u afrua te Einxhel në oborr, por fjalët e saj e stopuan menjëherë.

“Ti ishe ajo që the se do dal po doli Dagz”? i tha Einxhel, Trixës.

LEXO EDHE:  “Kam zbuluar një anë tjetër të saj”/ Saimiri flet për lidhjen në distancë me Merin

LEXO EDHE:  “Kam zbuluar një anë tjetër të saj”/ Saimiri flet për lidhjen në distancë me Merin“O jeta, po ti e di sa e dua Dagzin…”, u shpreh Trixa.

 “Ik, në qoftë se nuk do të dëgjosh ndonjë gjë që nuk nuk do të pëlqejë”, ia preu Einxhel.

“Pasha kryt e mamit, mos e merr kështu”,  vazhdoi Trixa.

“Si do ti që ta marr, e kryet detyrën me larjen e ndërgjegjes për sonte? Bravo ju qoftë”, ishin fjalët e Einxhel e cila nuk pushonte së qari./lajmetshqip24

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi hakmerret ndaj Einxhel/ E godet tek Dagz

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Duke qenë se Beatrix Ramosaj e ka kryer me sukses misionin e fshehtë që i kishte dhënë “Vëllai i Madh”, ajo kishte një detyrë mjaft të rëndësishme për nominimet.

Këngëtarja nisi një zinxhir shpëtim dhe dy të fundit që do ngelnin do dilnin menjëherë në televotim. E ishin pikërisht Dj Dagz dhe Einxhel, dy banorët që nuk u shpëtuan.

Dhe nga ky televotim u eliminua Arbëri, i cili la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Beatrix nuk është ndjerë mirë nga ky fakt dhe është ndjerë fajtore.Nga ana tjetër, Donaldi ka zbuluar se pse nuk ka shpëtuar mikun e tij, pasi e dinte se do të shpëtonte Einxhel.

LEXO EDHE:  “Nuk më pëlqen si vishet”/ Sindi tregon për raportin që ka me Jasminën

LEXO EDHE:  "Nje dopio histori"/ Emisioni më i ri në Digitalb

“Tani të jem i drejtë, ta them tamam, kupton? Kur ka qenë herë të tjera unë e kam zgjedhur, PM dhe Dagz i kam zgjedhur gjithmonë. Po nuk ka se si kërkon Einxhel llogari se pse nuk shpëtuam Dagz. Sepse unë prej saj nuk e kam zgjedhur. Kaq. Plus thashë të dalë sërish Tani në nominim, pse? Dagz ishte çun fantastik, por kur bëja debat me Einxhel ai ndërhynte, e ndjeja veten në siklet. Mundohesha të ruaja marrëdhënien”, thotë Donaldi teksa bisedonte me Beatrix./Shqip

LEXO TE PLOTE