Connect with Us

Ish konkurentja e “Përputhen” i vihet kundër produksionit për skandalin Alvisa-Hysen: Degjeneroni njerëzit për klikime

Showbizz

Ish konkurentja e “Përputhen” i vihet kundër produksionit për skandalin Alvisa-Hysen: Degjeneroni njerëzit për klikime

Publikuar

-

/
cna lajm show

Ditët e fundmit skandali Alvisa-Hysen ka marrë vëmendjen e të gjithë medias dhe po komentohet pafund. Në numrin e personave që kanë reagur në lidhje me këtë skandal ka qenë edhe ish konkurentja e “Përputhen” Sindi Loci.

Në një bisedë online të zhvilluar me ndjekësit e saj në Instagram ajo është pyetur se cfarë mendimi ka në lidhje me skandalin. Sindi është shprehur se ndihet e inatosur me faktin se si  mundet një emision të arrijë deri këtu vetëm për disa klikime.

Si fillim dua të qartësoj se ky është mendimi im personal dhe jo domosdoshmërisht duhet të merret si i mirqënë. E para ndihem shumë e trishtuar dhe e inatosur se si mundet një spektakël të arrijë deri aty sa të lejojë një mashkull të shantazhojë hapur, para një publiku një femër vetëm për klikime. Kushdo qoftë ajo, edhe nëse ka mashtruar. Nëse ka abuzuar me dike ka institucione kompetente që marrin masa për këto situata. Duke ditur se si funksionojnë gjërat aty jam e sigurt që djali ka folur me produksionin që gjithçka është kundër vajzës dhe serish është lejuar që të marrë pjesë në emision për të degjeneruar, denigruar një qënie njerëzore. Është zhgënjimi më i madh i shoqërisë tonë”, shprehet Sindi./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ti nuk lan as nevoj*n tënde”/ Plas keq mes Ilirit dhe Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dy konkurentët e Big Brother VIP, balerini Ilir Shaqiri dhe aktori Donald Veshaj janë përplasur ashpër mbrëmjen e sotme, sa i takon pastërtisë së shtëpisë.

Debati kishte filluar prej ditësh në shtëpi ku të gjithë banorët akuzoheshin mes tyre se kush bën më shumë punë dhe kush më pak.Sonte sapo nisi emisioni BBVip, u tregua një sekuencë me të gjitha debatet, por Iliri dhe Donaldi vazhduan edhe më tej.

LEXO EDHE:  Përplasje e fortë mes Adës dhe Alvisës/ “Je e pafytyrë, gjynah që je femër”

LEXO EDHE:  Skandale në burgje me tendera dhe ryshfete/ Klodiana Lala denoncon një rast të rëndë

“Ti mos fol fare, se nuk lan as nev*** tënde,” i tha Iliri Donaldit. Ndërsa Donaldi reagoi shumë i irrituar duke thënë: “Je shumë i shpifur, ça janë këto që thua”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto- Sot në krah të Donaldit/ Kush ishte ish i dashuri i Beatrix Ramosajt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beatrix Ramosaj është shndërruar nga personazhet më të përfolura të muajve të fundit.

Kjo pas futjes së saj në “Big Brother VIP”, e sidomos lidhjes me Donald Veshajn.

Lidhja e tyre ende kundërshtohet nga një pjesë e madhe e publikut që e konsiderojnë atë si një tradhti ndaj Borës.Por, për Trixën edhe një tjetër lidhje e mëparshme ishte e njohur publikisht.

LEXO EDHE:  Romantiku i Përputhen/ Mevlan Shaba, djali që futi vajzat në “sherr” për një këngë

LEXO EDHE:  E surprizoi me dhurata dhe sjellje romantike/ Ish konkurrenti i Përputhen zbulon raportet me Adën

Bëhet fjalë për Ervi Cenollin, me të cilin këngëtarja ishte në lidhje dashurie për tre vite, madje i ka dedikuar edhe një tatuazh me mbishkrimin “Forever”.

Nuk dihen arsyet e ndarjes por në rrjete sociale figurojnë ende fotot e ish-çiftit.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  “Gra në prag të një krize”/ Vijon sherri mes Sindit dhe Arjan Konomit

LEXO EDHE:  “E ke zemrën e zënë?”/ Bora Zemani i zbulon sekretin Ana Kaurit

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE