Connect with Us

FOTOT- Yjet e hollywood-it që janë transformuar nga ndërhyrjet estetike

Showbizz

FOTOT- Yjet e hollywood-it që janë transformuar nga ndërhyrjet estetike

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pothuajse të gjithë të famshmit bien ‘pre’ e lajmeve në lidhje me ndërhyrjet e bëra në pamjen e tyre.

Për të përsosur imazhin, yjet e Hollywood-it dhe jo vetëm zgjedhin ndërhyrjet plastike.

Për shëmbull Tom Cruise së fundmi është spekuluar në lidhje me ndërhrjet në pamjen e tij, me fytyrë të rrumbullakët dhe me faqe topolake, ishte rezultat i plakjes apo i ndonjë shiringe. Njerëzit nuk mund të kuptonin nëse ylli kishte shtuar peshë apo kishte zgjedhur fillerat për të theksuar tiparet e tij.

LEXO EDHE:  E akuzuan për operacione plastike/ Zemërohet modelja: Ndaloni së përdoruri fotot e mia

Gjithçka tregon se, shumë yje të Hollivudit kanë ndryshuar në mënyrë dramatike pamjen e tyre me kalimin e viteve.

Më poshtë do të shihni disa nga personazhet e famshëm, pamja e të cilëve ka qenë prej kohësh objekt debate për shkak të ndryshimeve drastike./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Madona

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Meghan Fox

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Victoria Beckham

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Zac Efron

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Renne Zallweger

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Një kameleon stili! Dafina Zeqiri transformohet sërish dhe s’dimë më si na pëlqen më shumë

LEXO EDHE:  Një kameleon stili! Dafina Zeqiri transformohet sërish dhe s’dimë më si na pëlqen më shumë

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 21 Maj 2021

LEXO EDHE:  Festivali i Kanës/Yjet e kinemasë i lënë të gjithë pa fjalë me veshjet e tyre mahnitëse në tapetin e kuq

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Mos u hallakatni: Këto 5 veshje do të transformojnë gardërobën e vjeshtës gati për dimrin

LEXO EDHE:  Mos u hallakatni: Këto 5 veshje do të transformojnë gardërobën e vjeshtës gati për dimrin

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE