Connect with Us

Fifi rrëfen anën e errët të Semit/ Reagon këngëtarja: Është e vërtetë historia

Showbizz

Fifi rrëfen anën e errët të Semit/ Reagon këngëtarja: Është e vërtetë historia

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë, Fifi ka rrëfyer historinë e njohjes me Semin jashtë Big Brother Vip. Fifi është shprehur se ka bërë shumë gjëra për Semin jashtë dhe e ka ndihmuar në periudhën më të errët të saj.

Sot gjatë “live shoët” Semi ka pranuar se historia që ka treguar Fifi është e vërtetë dhe e ka falenderuar për gjithçka ka bërë për të.

E vërtetë është historia. Unë jam njeriu që nuk them faleminderit me fjalë. Mendoja se Fifit i kam thënë faleminderit duke i treguar gjërat e mia. Falenderova, Florin, Klajdin, Brunon dhe Fifit jo sepse mendova që e dinte. Të kam qenë dhe do të jem mirënjohëse për të gjithë jetën. Mendoj se kisha nevojë për një njeri që e di se si jam unë”, ka thënë Semi.

LEXO EDHE:  Video-Kur Meta përplasej me Berishën/ “Shpërthen” Myslim Murrizi

Ndërsa Fifi ka thënë se është e lumtur që situata mes tyre është rregulluar dhe janë sërish shoqe.

Më vjen mirë që u hap kjo temë që edhe banorët të kuptojnë se çfarë po ndodh. Më vjen mirë që jam sqaru me Semin, se e kam ndierë një lloj boshllëku. Kur jemi fut brenda s’kemi fol përvec gjërave bazike. Jam e lumtur që e rimora shoqen time mbrapsh. Pas primet ishte vetëm vet dhe e njdeva që duhet me u sqaru me Semin dhe për të mbyll energjinë negative dhe për të rinisur aty ku e kam lënë në gjysmë”, është shprehur Fifi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ti nuk lan as nevoj*n tënde”/ Plas keq mes Ilirit dhe Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dy konkurentët e Big Brother VIP, balerini Ilir Shaqiri dhe aktori Donald Veshaj janë përplasur ashpër mbrëmjen e sotme, sa i takon pastërtisë së shtëpisë.

Debati kishte filluar prej ditësh në shtëpi ku të gjithë banorët akuzoheshin mes tyre se kush bën më shumë punë dhe kush më pak.Sonte sapo nisi emisioni BBVip, u tregua një sekuencë me të gjitha debatet, por Iliri dhe Donaldi vazhduan edhe më tej.

LEXO EDHE:  Përplasen dy autobuzë/ Plagosen 40 persona

LEXO EDHE:  “Po na nxini”/ Sonila Meço përplaset me Blendi Klosin

“Ti mos fol fare, se nuk lan as nev*** tënde,” i tha Iliri Donaldit. Ndërsa Donaldi reagoi shumë i irrituar duke thënë: “Je shumë i shpifur, ça janë këto që thua”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto- Sot në krah të Donaldit/ Kush ishte ish i dashuri i Beatrix Ramosajt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beatrix Ramosaj është shndërruar nga personazhet më të përfolura të muajve të fundit.

Kjo pas futjes së saj në “Big Brother VIP”, e sidomos lidhjes me Donald Veshajn.

Lidhja e tyre ende kundërshtohet nga një pjesë e madhe e publikut që e konsiderojnë atë si një tradhti ndaj Borës.Por, për Trixën edhe një tjetër lidhje e mëparshme ishte e njohur publikisht.

LEXO EDHE:  Video-Kur Meta përplasej me Berishën/ “Shpërthen” Myslim Murrizi

LEXO EDHE:  “Po na nxini”/ Sonila Meço përplaset me Blendi Klosin

Bëhet fjalë për Ervi Cenollin, me të cilin këngëtarja ishte në lidhje dashurie për tre vite, madje i ka dedikuar edhe një tatuazh me mbishkrimin “Forever”.

Nuk dihen arsyet e ndarjes por në rrjete sociale figurojnë ende fotot e ish-çiftit.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  Përplasja me policinë/ Prokuroria ndryshon akuzat, ja sa burg kërkon për Suel Çelën

LEXO EDHE:  Video-Kur Meta përplasej me Berishën/ “Shpërthen” Myslim Murrizi

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE