Connect with Us

“Big Brother Vip” me skenar?/ Dy protagonistët nxjerrin zbuluar emisionin: Është përcaktuar fituesi

Showbizz

“Big Brother Vip” me skenar?/ Dy protagonistët nxjerrin zbuluar emisionin: Është përcaktuar fituesi

Publikuar

-

/
cna lajm show

Edhe në rastin e “Big Brother Vip” po përflitet se është me skenar njësoj si emisioni “Përputhen”

Kjo është zbuluar nga dy protagonistët Elton Tozaj dhe Fjorentina Halili.

Nëpërmjet një interviste për “Expuls”, ata folën për edicionin e parë të “Big Brother VIP”, dhe në një moment u pyetën edhe nëse fituesi ishte i paracaktuar. Kjo është pohuar nga të dy

Po, dhe është Arjola Demiri. Është Arjola sepse është produkt i Top-it dhe ajo po luan mirë, siç i kanë thënë. Big Brother tani fillon vërtetë”, është shprehur Elton Tozaj, dhe mbështet gjithashtu nga Fjorentina.

LEXO EDHE:  Donaldi vijon të bëjë deklarata për Borën: Është historia më e bukur që unë kam pasur

Për sa i përket dy konkurentëve që më së shumti po lakoen si fitues Iliri dhe Donaldi ata thonë se nuk është e mundur sepse sipas Eltonit gjatë eksperiencës së tij brenda shtëpisë kuptoi se produksioni i jepte atij instruksione se si të vepronte./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk mundi të shpëtonte Donaldin”/ Ermal Mamaqi ka diçka për të thënë për Semin: Tani…

Publikuar

-

Nga

Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj janë komentuar shumë për shoqërinë e tyre në Big Brother Vip. Menjëherë pas daljes së Semit nga Big Brother, Donaldi nuk vonoi të hidhte grepat drejt Trixës dhe krijuan një lidhje dashurie.

Semi ishte njëra prej banoreve të cilat nuk e besonte se Donaldi do të krijonte një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother.

LEXO EDHE:  Donaldi vijon të bëjë deklarata për Borën: Është historia më e bukur që unë kam pasur

LEXO EDHE:  Plas keq në Big Brother/ Shkopi i Fifit tremb Semin, këngëtaren e kap ankthiNë fakt trekëndëshi Bora-Donald-Trixa është komentuar edhe nga perosnazhe të tjerë të njohur të showbizit. Ermal Mamaqi ka publikuar një moment të Semi Jaupaj nga ditëlindja e Bora Zemanit, ku këngëtarja shihej duke dredhur një cigare, ndërkohë Ermali në postimin e tij shkruan: Ajo nuk mundi të shpëtonte Donaldin. Tani po dredh një cigare./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të vjen erë”/ Donaldi tregon “arsyen” pse Einxhel largoi nga krevati Beniadën

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Donald Veshaj është një nga banorët më të përfolur të Big Brother Vip, për lidhjen me Beatrixën, si dhe për historinë me Bora Zemanin.

Donaldi shpesh bën shaka dhe lojëra me banorët e tjerë, si përshembull, Monikën, Egzonën, apo Beatrixën.

Së fundi ajo që ka rënë “pre” e shakasë së tij ka qenë Beniada. Në një moment, Donaldi i është drejtuar Beniadës se Einxhel e ka “larguar” nga krevati pasi ajo mban erë nga këmbët.

LEXO EDHE:  Antonela provokon Donaldin: A del edhe ti pas Triksës?

LEXO EDHE:  “Po më lëshojnë nervat”/ Sërish krizë mes “çiftit” në Big Brother Vip

Beniada ka reaguar duke thënë se kjo nuk është e vërtetë, pasi ajo është tip që edhe kur bën sporte ekstreme nuk djersitet. Ndërsa momenti më qesharak është kur ajo heq bluzën dhe i afrohet Donaldit që t’i marrë erë./ CNA.al

  

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kush ia thotë Bora Zemanit fjalët më të bukura?

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më të komentuara dhe të pëlqyera të momentit. Pak ditë më parë, moderatorja festoi 30 vjetorin e lindjes në një festë të madhe plot me miq e kolegë, personazhe të njohur të ekranit.

Sot në emisionin “Ftesë në 5” janë transmetuar disa momente nga ditëlindja e saj, ku Bora është shprehur se si e ka pritur këtë 30 vjetor.Ajo u shpreh se ndihet shumë e plotësuar dhe e lumtur. Teksa është pyetur për urimin më të bukur që ka marrë për ditëlindje, Bora është shprehur se fjalët më të bukura ia thotë djali i saj, Arbori.

LEXO EDHE:  Gazetarja “plas bombën”/ “Semi është lidhur edhe me parë me një ish të dashur të Borës”

LEXO EDHE:  Beniada sheh në ëndërr Beatrix dhe Donaldin/ Meridiani e thotë troç: Dashuri

Jam shumë e lumtur se përgjatë këtyre viteve kam patur të bëj me njerëz miq që kam bashkëpunuar. Fjalët më të bukura mi thotë Arbori, së fundi më ka gjetur një gjë shumë të bukur që më thotë mami ti je shtëpia ime”, është shprehur Bora./ CNA.al

LEXO TE PLOTE