Connect with Us

“Meshkujt kanë frikë nga unë, në të gjitha kuptimet”/ Habit me deklaratën banorja e “Big Brother Vip”

Showbizz

“Meshkujt kanë frikë nga unë, në të gjitha kuptimet”/ Habit me deklaratën banorja e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

/
cna lajm show

Aktorja e njohur Arjola Demiri është komentuar shumë në lidhje me jetën private.

Edhe gjatë pjesëmarrjes në shtëpinë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” ajo ka treguar disa fragmente nga jeta e saj, për fëmijët, punën, ndarjen nga bashkëshorti dhe vështirësitë e para në karrierë.

Banorët i kanë vënë në dukje pse ajo ende nuk ka gjetur një partner.

LEXO EDHE:  “Vajza pa si po dhunohesha”/ Paloma bën rrëfimin rrëqethës, tregon si e denoncoi bashkëshortin në polici

Në lidhje me këtë Arjola ka habitur me përgjigjen. Ajo është shprehur se kjo ndodh sepse meshkujt kanë frikë nga ajo, në të gjitha kuptimet.

“Meshkujt më kanë frikë, në të gjitha kuptimet. Dhe këtë ta merrni vesh njëherë e mirë”,- tha ajo./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Adele nuk humb kohë/Pak pas ndarjes nga bashkëshorti,këngëtarja kapet mat me dikë tjetër

LEXO EDHE:  “Boll me kaq”/ Angela Martini reagon për herë të parë për arrestimin e bashkëshortit miliarder

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  “Vajza pa si po dhunohesha”/ Paloma bën rrëfimin rrëqethës, tregon si e denoncoi bashkëshortin në polici

LEXO EDHE:  Kishit parë kështu?/ Modelja del në pasarelë duke ushqyer vajzën me gji

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Kishit parë kështu?/ Modelja del në pasarelë duke ushqyer vajzën me gji

LEXO EDHE:  WOW-Njihuni me mamin më seksi të Instagramit/ Trupi i saj është një ëndërr

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE