Connect with Us

I bëri dhuratë për 3-vjetorin e lidhjes/ Bora Zemani merr një vendim në lidhje me Donaldin

Showbizz

I bëri dhuratë për 3-vjetorin e lidhjes/ Bora Zemani merr një vendim në lidhje me Donaldin

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë një prej çifteve më të komentuar të medias rozë. Lidhja dhe më pas  ndarja e tyre para gati 6 muajsh, kanë bërë shumë bujë në rrjet.

Kujtojmë se Donaldi shpesh herë e ka përmendur Borën në shtëpinë e “Big Brother”.

Po ashtu ai ka qenë shumë i afruar më Semin, shoqen e ngushtë të moderatores. Kjo u komentua gjatë në rrjetet sociale dhe për t’i sqaruar të gjitha Bora vendosi të hyjë në shtëpi dhe të surprizojë shoqen e saj dhe Donaldin.

Me këtë të fundit ajo la të hapur mundësinë e një ribashkimi dhe madje shkëmbeu një puthje me aktorin e humorit.

LEXO EDHE:  Motra e Granitit sërish pjesë e diskutimeve/ Sqaron statusin ku etiketoi Fifin si ‘psikopate’

Pas kësaj, edhe tre ditë më parë, çifti kishin përvjetorin e tretë të njohjes. Si dhuratë Donaldi i dërgoi asaj varësen të cilën e futi në një pako me ëmbëlsira dhe e hodhi jashtë murit të shtëpisë së Big Brother VIP.

Dhurata arriti të shkonte në destinacionin e duhur.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas këtij gjesti Bora ka vendosur të marrë një hap tjetër në lidhje me marrëdhënien e saj me aktorin.

Ajo ka filluar ta ndjekë Donaldin në Instagram, e të njëjtin veprim ka bërë edhe Romeo nga llogaria e vëllait të tij për Borën./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dagz eleminohet nga shtëpia e Big Brother Vip/ Einxhel nuk ndal lotët, përqafon jastëkun e të dashurit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Dj Dagz ka qenë i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip së bashku me Xheisarën.

Pas një nominimi zinxhir, në një përballje me partneren e tij Einxhel, publiku vendosi të nxirrte nga shtëpia Dagzin.

Dalja e tij nuk u prit aspak mirë nga Einxhel, e cila shpërtheu në të qara, dhe ia plasi në sy Beatrix dhe Donaldit faktin që ata nuk zgjodhën të shpëtonin Dagzin.

LEXO EDHE:  Tensione dhe debate në “Big Brother”/ Paloma kapet keq me banorët

LEXO EDHE:  Video që u bë virale në rrjetet sociale/ Bora Zemani sqaron një herë e mirë të vërtetën e marrëdhënies së saj me Atdheun

Edhe sot dita për Einxhel ka nisur me lot në sy dhe duke përqafuar jashtëkun e partnerit të saj Dagz, mungesën e të cilit po e ndjen shumë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti ishe ajo që the se do dal po iku Dagz”?/ Einxhel i mbyll gojën Trixës

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Pas mbylljes së spektaklit live, Einxhel nuk pushonte dot së qari për daljen e Dj Dagz.

Beniada i qëndroi gjatë gjithë kohës afër duke u munduar ta qetësonte, por Einxhel u shpreh se është shumë e mërzitur me Trixën dhe Donaldin që nuk e shpëtuan, ata ishin shokët e tij.

Edhe Trixa u afrua te Einxhel në oborr, por fjalët e saj e stopuan menjëherë.

“Ti ishe ajo që the se do dal po doli Dagz”? i tha Einxhel, Trixës.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca në rolin e shefes/ Getinjo e imition kur nxehet, videoja që nuk duhet humbur

LEXO EDHE:  Fifi xheloze për Granitin/ “Shko vishu se po të shohin gratë e botës”“O jeta, po ti e di sa e dua Dagzin…”, u shpreh Trixa.

 “Ik, në qoftë se nuk do të dëgjosh ndonjë gjë që nuk nuk do të pëlqejë”, ia preu Einxhel.

“Pasha kryt e mamit, mos e merr kështu”,  vazhdoi Trixa.

“Si do ti që ta marr, e kryet detyrën me larjen e ndërgjegjes për sonte? Bravo ju qoftë”, ishin fjalët e Einxhel e cila nuk pushonte së qari./lajmetshqip24

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi hakmerret ndaj Einxhel/ E godet tek Dagz

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Duke qenë se Beatrix Ramosaj e ka kryer me sukses misionin e fshehtë që i kishte dhënë “Vëllai i Madh”, ajo kishte një detyrë mjaft të rëndësishme për nominimet.

Këngëtarja nisi një zinxhir shpëtim dhe dy të fundit që do ngelnin do dilnin menjëherë në televotim. E ishin pikërisht Dj Dagz dhe Einxhel, dy banorët që nuk u shpëtuan.

Dhe nga ky televotim u eliminua Arbëri, i cili la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Beatrix nuk është ndjerë mirë nga ky fakt dhe është ndjerë fajtore.Nga ana tjetër, Donaldi ka zbuluar se pse nuk ka shpëtuar mikun e tij, pasi e dinte se do të shpëtonte Einxhel.

LEXO EDHE:  Capital T “thyen” zemrat e vajzave/ Reperi zbulon se është në një lidhje dashurie

LEXO EDHE:  Tensione dhe debate në “Big Brother”/ Paloma kapet keq me banorët

“Tani të jem i drejtë, ta them tamam, kupton? Kur ka qenë herë të tjera unë e kam zgjedhur, PM dhe Dagz i kam zgjedhur gjithmonë. Po nuk ka se si kërkon Einxhel llogari se pse nuk shpëtuam Dagz. Sepse unë prej saj nuk e kam zgjedhur. Kaq. Plus thashë të dalë sërish Tani në nominim, pse? Dagz ishte çun fantastik, por kur bëja debat me Einxhel ai ndërhynte, e ndjeja veten në siklet. Mundohesha të ruaja marrëdhënien”, thotë Donaldi teksa bisedonte me Beatrix./Shqip

LEXO TE PLOTE