Connect with Us

“Vendi më i çuditshëm që ke bërë seks”/ Arjola Demiri habit me përgjigjen

Showbizz

“Vendi më i çuditshëm që ke bërë seks”/ Arjola Demiri habit me përgjigjen

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një nga tëmat e diskutuara gjatë ditës së sotme në “Big Brother” ka qënë rëfimi i banorëve në lidhje më vendet më të çuditshme ku ata kishin kryer marrëdhënie seksuale.

Një nga rrëfimet që ka habitur më së shumti banorët ka qënë Arjola.

Në një moment ajo i ka thënë Beniadës se është e sigurt që mund të marrë meritat për vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale.

LEXO EDHE:  A do e falje tradhëtinë?/ Vajzat e “Big Brother Vip” japin përgjigjen e sinqertë

Ajo u shpreh se vendi nuk është në tokë por në qiell.

“Unë mund të kem vendin më të çuditshëm ku kam kryer marrëdhënie seksuale

“Në lodra??? Ku? Tek ato që rrotullohen, ku pra në qiell”, e ka pyetur Beniada.

Ndërkohë Ariola e ka pohuar dhe është përgjigjur: “Pikërisht, në qiell”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  “E kam humbur fare fillin”/ Paloma dhe bashkëshorti i saj komentojnë deklaratat e forta të saj në Big Brother Vip

LEXO EDHE:  Një vajzë e panjohur i hyn në shtat/ Reagimi i Granitit është epik

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  “E kam humbur fare fillin”/ Paloma dhe bashkëshorti i saj komentojnë deklaratat e forta të saj në Big Brother Vip

LEXO EDHE:  A do e falje tradhëtinë?/ Vajzat e “Big Brother Vip” japin përgjigjen e sinqertë

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Festivali i Këngës/ Gjebrea hoqi këngën për ushtarët në misionet e NATO dhe futi Big Brother VIP: Më duket ide komuniste

LEXO EDHE:  “Thëngjill i mbuluar”/ Banorja e “Big Brother VIP” reagon pas komentit

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE