Connect with Us

Pas përplasjes me Granitin/ Fifi flet me Dj Pm: Unë e kam ngacmuar, po ma marrin sikur jam xheloze

Showbizz

Pas përplasjes me Granitin/ Fifi flet me Dj Pm: Unë e kam ngacmuar, po ma marrin sikur jam xheloze

Publikuar

-

/
cna lajm show

Gjatë mbrëmjes së showt të së premtes në Big Brother ka patur një përplasje mes Fifit dhe Granitit për shkak të raportit të krijuar mes tyre.

Graniti i ka kërkuar Fifit që secili të vijojë lojën e tij, duke mbetur thjesht shokë. Pas spektaklit kanë qenë të pakta momentet që ata kanë qëndruar bashkë për të mos thënë fare.

LEXO EDHE:  Zbulohet data/ Kur do mbahet finalja e Big Brother Vip

Gjatë mbrëmjes së kaluar, në një bisedë me Dj Pm, Fifi i ka treguar për raportin e saj me Granitin, duke thënë që ngacmimin ia kanë marrë për xhelozi./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Të vjen erë”/ Donaldi tregon “arsyen” pse Einxhel largoi nga krevati Beniadën

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Donald Veshaj është një nga banorët më të përfolur të Big Brother Vip, për lidhjen me Beatrixën, si dhe për historinë me Bora Zemanin.

Donaldi shpesh bën shaka dhe lojëra me banorët e tjerë, si përshembull, Monikën, Egzonën, apo Beatrixën.

Së fundi ajo që ka rënë “pre” e shakasë së tij ka qenë Beniada. Në një moment, Donaldi i është drejtuar Beniadës se Einxhel e ka “larguar” nga krevati pasi ajo mban erë nga këmbët.

LEXO EDHE:  Zbulohet data/ Kur do mbahet finalja e Big Brother Vip

LEXO EDHE:  Tolgahan i çudit të gjithë/ Shkruan këto fjalë për vjehrrën e tij

Beniada ka reaguar duke thënë se kjo nuk është e vërtetë, pasi ajo është tip që edhe kur bën sporte ekstreme nuk djersitet. Ndërsa momenti më qesharak është kur ajo heq bluzën dhe i afrohet Donaldit që t’i marrë erë./ CNA.al

  

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kush ia thotë Bora Zemanit fjalët më të bukura?

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më të komentuara dhe të pëlqyera të momentit. Pak ditë më parë, moderatorja festoi 30 vjetorin e lindjes në një festë të madhe plot me miq e kolegë, personazhe të njohur të ekranit.

Sot në emisionin “Ftesë në 5” janë transmetuar disa momente nga ditëlindja e saj, ku Bora është shprehur se si e ka pritur këtë 30 vjetor.Ajo u shpreh se ndihet shumë e plotësuar dhe e lumtur. Teksa është pyetur për urimin më të bukur që ka marrë për ditëlindje, Bora është shprehur se fjalët më të bukura ia thotë djali i saj, Arbori.

LEXO EDHE:  Raporti i Eurostat për emigracionin/ Basha: Rama i detyroi të rinjtë të ikin

LEXO EDHE:  Zbulohet data/ Kur do mbahet finalja e Big Brother Vip

Jam shumë e lumtur se përgjatë këtyre viteve kam patur të bëj me njerëz miq që kam bashkëpunuar. Fjalët më të bukura mi thotë Arbori, së fundi më ka gjetur një gjë shumë të bukur që më thotë mami ti je shtëpia ime”, është shprehur Bora./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ta ha fare”/ Nuk përmbahet më Donaldi, ngacmon Beatrixën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Çifti Donald-Beatrix kanë patur shumë ulje ngritje në marrëdhënien e tyre. Mes tyre pati një përplasje të forta pasi, Beatrix në spektaklin e kaluar u shpreh se Donaldi sillet njësoj si në fillim me të dhe se është ftohur ndaj saj.

Por pas prime-it, çifti kanë diskutuar deri në orët e para të mëngjesit dhe në fund vendosën të linin pas debatet dhe e mbyllën diskutimin me një puthje.Duket se pas ankesave të saj, Donaldi ka vendosur të tregohet më kujdesshëm t’i dhurojë vëmendjen që kërkon partneres së tij. Teksa po realizonin një nga lojërat e Big Brother, Donaldi i futur brenda një kutie kartoni ka shfrytëzuar momentin për të ngacmuar dhe për t’i bërë komplimenta të dashurës së tij.

LEXO EDHE:  Tolgahan i çudit të gjithë/ Shkruan këto fjalë për vjehrrën e tij

LEXO EDHE:  “Kam një sekret që nuk do ta tregoj kurrë”/ Për çfarë e ka fjalën Semi?

Sytë i kam fiksim. Buzën e ke të bukur, ta ha fare”– u shpreh Donaldi ndërsa Beatrix duke bërë shaka i kthehet se po të kishin qenë jashtë nuk do ishte marrë me të./ CNA.al

LEXO TE PLOTE