Connect with Us

Pas Alvisës, Hyseni i hedh akuza të rënda autores së “Përputhen”/ “Nëse e ke bërë ti moj Olsa Muhameti…”

Showbizz

Pas Alvisës, Hyseni i hedh akuza të rënda autores së “Përputhen”/ “Nëse e ke bërë ti moj Olsa Muhameti…”

Publikuar

-

/

Puntata e fundit e “Pëputhen Prime” shkaktoi një presion shumë të madh në studio. Ajo situatë vazhdon të komentohet pafund. Publiku dhe personazhe të tjerë të famshëm janë ndarë thuajse në gjysëm dhe një pjesë është krahë Alvisës dhe pjesa tjetër krahë Hysenit.

Kujtojmë se mbrëmjen e shkuar Hyseni publikoi një sërë përgjimesh dhe pretendon se Alvisa e ka tradhtuar, nga ana tjatër Alvisa akuzoi Hysenin për dhunë fizike dhe psikike gjatë kohës sa ishin lidhur.

Nëpermjet një publikimi në rjetet sociale Hyseni është shprehur se kurrë nuk ka ndodhur kjo gjë dhe se fjalën dhunë ai nuk e njeh fare.

LEXO EDHE:  “Nuk e prisja deri në atë pikë”/ Bora Zemani flet për puthjen me Donaldin

Më tej ai ka vijuar duke publikuar një pjesë tjetër të incizimeve dhe këtë herë ka akuzuar jo vetëm Alvisën por edhe producenten e emisionit Olsa Muhameti, duke shtuar se nëse e provon ajo do të mbajë përgjegjësi.

“Nëse e ke bërë ti moj Olsa Muhameti do të mbash përgjegjësi, që e cfarë nuk keni sajuar aty për ca klikime dhe vëmëndje”, është shprehur Hyseni./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna lajm show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dagz eleminohet nga shtëpia e Big Brother Vip/ Einxhel nuk ndal lotët, përqafon jastëkun e të dashurit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Dj Dagz ka qenë i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip së bashku me Xheisarën.

Pas një nominimi zinxhir, në një përballje me partneren e tij Einxhel, publiku vendosi të nxirrte nga shtëpia Dagzin.

Dalja e tij nuk u prit aspak mirë nga Einxhel, e cila shpërtheu në të qara, dhe ia plasi në sy Beatrix dhe Donaldit faktin që ata nuk zgjodhën të shpëtonin Dagzin.

LEXO EDHE:  Donaldi “ndez” sërish dyshime për marrëdhënien me Semin/ Bën gjestin e radhës

LEXO EDHE:  Donaldi “ndez” sërish dyshime për marrëdhënien me Semin/ Bën gjestin e radhës

Edhe sot dita për Einxhel ka nisur me lot në sy dhe duke përqafuar jashtëkun e partnerit të saj Dagz, mungesën e të cilit po e ndjen shumë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti ishe ajo që the se do dal po iku Dagz”?/ Einxhel i mbyll gojën Trixës

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Pas mbylljes së spektaklit live, Einxhel nuk pushonte dot së qari për daljen e Dj Dagz.

Beniada i qëndroi gjatë gjithë kohës afër duke u munduar ta qetësonte, por Einxhel u shpreh se është shumë e mërzitur me Trixën dhe Donaldin që nuk e shpëtuan, ata ishin shokët e tij.

Edhe Trixa u afrua te Einxhel në oborr, por fjalët e saj e stopuan menjëherë.

“Ti ishe ajo që the se do dal po doli Dagz”? i tha Einxhel, Trixës.

LEXO EDHE:  20 vjeçarja “e virgjër” lind një fëmijë, por deklaron se nuk ka pasur kurrë të dashur

LEXO EDHE:  Deklarata e Sarës për Gelianin/ Antonela: Viktima e radhës“O jeta, po ti e di sa e dua Dagzin…”, u shpreh Trixa.

 “Ik, në qoftë se nuk do të dëgjosh ndonjë gjë që nuk nuk do të pëlqejë”, ia preu Einxhel.

“Pasha kryt e mamit, mos e merr kështu”,  vazhdoi Trixa.

“Si do ti që ta marr, e kryet detyrën me larjen e ndërgjegjes për sonte? Bravo ju qoftë”, ishin fjalët e Einxhel e cila nuk pushonte së qari./lajmetshqip24

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi hakmerret ndaj Einxhel/ E godet tek Dagz

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Duke qenë se Beatrix Ramosaj e ka kryer me sukses misionin e fshehtë që i kishte dhënë “Vëllai i Madh”, ajo kishte një detyrë mjaft të rëndësishme për nominimet.

Këngëtarja nisi një zinxhir shpëtim dhe dy të fundit që do ngelnin do dilnin menjëherë në televotim. E ishin pikërisht Dj Dagz dhe Einxhel, dy banorët që nuk u shpëtuan.

Dhe nga ky televotim u eliminua Arbëri, i cili la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Beatrix nuk është ndjerë mirë nga ky fakt dhe është ndjerë fajtore.Nga ana tjetër, Donaldi ka zbuluar se pse nuk ka shpëtuar mikun e tij, pasi e dinte se do të shpëtonte Einxhel.

LEXO EDHE:  Basha: Efektivët ishin në operacion pa automjet të përshtatshëm

LEXO EDHE:  Lulzim Berisha zbaton afatin e OFL/ Bën deklarimin e pasurisë

“Tani të jem i drejtë, ta them tamam, kupton? Kur ka qenë herë të tjera unë e kam zgjedhur, PM dhe Dagz i kam zgjedhur gjithmonë. Po nuk ka se si kërkon Einxhel llogari se pse nuk shpëtuam Dagz. Sepse unë prej saj nuk e kam zgjedhur. Kaq. Plus thashë të dalë sërish Tani në nominim, pse? Dagz ishte çun fantastik, por kur bëja debat me Einxhel ai ndërhynte, e ndjeja veten në siklet. Mundohesha të ruaja marrëdhënien”, thotë Donaldi teksa bisedonte me Beatrix./Shqip

LEXO TE PLOTE