Connect with Us

“Jam naive, prandaj ndodhem në këtë situatë”/ Pas skandalit me Hysenin, reagon sërish Alvisa

Showbizz

“Jam naive, prandaj ndodhem në këtë situatë”/ Pas skandalit me Hysenin, reagon sërish Alvisa

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmja e djeshme e “Përputhen Prime” ka qenë e mbushur vetëm me skandalin e Hysenit dhe Alvisës.

Hyseni u bë pjesë e emisionit në një lidhje Skype dhe ka treguar se Alvisa është duke bërë një lojë sepse ata u lidhën sërish me njëri-tjetrin dhe u ndanë pasi ajo e kishte tradhëtuar me Bashkimin.

Situata u bë akoma më e tensionuar në momentin kur Alvisa tregoi se ishte dhunuar nga Hyseni. Kjo është arsyeja pse ajo vendosi të qëndronte në komunikim me të që të shmangte konflikte të tilla.

Në lidhje me të gjithë këtë histori Alvisa ka reaguar me anën e disa postimeve në rrjetet sociale ku ka treguar më me detaje se çfarë ka ndodhur në marrëdhënien e tyre pas ndarjes.

Ajo e ka nisur duke kërkuar falje për të gjithë situatën  e shëmtuar që publiku pa gjatë emisionit.

Më tej ajo ka vijuar duke u shprehur se në asnjë moment nuk ka qënën në djeni se ishte regjistruar nga Hyseni. Sipas saj ajo ndodhet në këtë situatë sepse është treguar shumë naive.

“Arsyeja që unë ndodhem në këtë situatë është sepse jam treguar shumë naive. Unë në asnjë moment nuk e kam ditur që kam qënë duke u regjistruar apo incizuar. Është turp. Vërtet tup”, është shprehur Alvisa.

Më tej ajo është shprehur se ende nuk e ka dhënë versionin e saj.

“Ta dini që deri tani keni dëgjuar vetëm versionin e tij. Unë dje nuk mund të reagoj sepse kam qënë e shokuar dhe me 6-7 veta kundër meje. Por do e tregoj edhe une versionin tim“./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ma shpife”/ Efi shpërthen keq ndaj Brunos: Nuk më plotëson

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Mes Efit dhe Brunos duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Dyshja janë përplasur sërish sot në emision, ku Efi i është drejtuar Brunos duke i thënë: “Të të them diçka, ma shpife”.

Kjo përplasje ka agravuar edhe më shumë në momentin që Bruno I kujton se ka pëlqime për 6 djem në emision.

Efi i është  kundërpërgjigjur se në momentin që asnjëri prej tyre nuk e plotëson do të vazhdojë të dalë me djem të tjerë.



Sipas saj paaftësia e tij e bën që të ketë në mendje edhe zgjedhje të tjera.

Kujtojmë se  takimet e Efit dhe Brunos kanë qenë shumë romantike dhe të komentuara. Bruno ishte gati të deklarohej për të, por në momentin që u publikuan fotot e saj me Atdheun, ai filloi të kishte dyshime rreth saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndizet debati në Përputhen/ Pas situatës me Erionin, Mikela sulmon Rrushen

Publikuar

-

Nga

cna showbizz

Edhe në puntatën e sotme të Përputhen nuk kanë munguar debatet me tonte të larta dhe ofendime mes vajzave.

Këtë herë protagonistet e një përplasjeje kanë qenë mes Mikelës dhe Rrushes.

Vajzat kanë debatuar me zë të lartë duke i treguar njëra-tjetrës nivelin.



Sipas Rrushes , para se të gjykojë të tjerët, Mikela duhet të shohë veten në pasqyrë, pasi po e tregon se çfarë niveli ka duke bërtitur në mes të studios.

Nga ana tjetër Mikela është shprehur se Rrushja sa është futur në Përputhen dhe nuk ka të drejtë të tregojë nivelet e vajzave./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dy eleminime brenda natës/ Çfarë pritet të ndodhë të martën në Big Brother Vip?

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Big Brother Vip parashikon surpriza gjatë mbrëmjes së spektaklit të së martës. Sipas promos së së publikuar në rrjetet sociale, është bërë e ditur se për herë të parë brenda natës do të ketë dy eleminime, pra dy persona do të lënë përfundimisht shtëpinë e Big Brother.

Në nominim janë tre banorët e rinj, Dritani, Egzona dhe Xheisara. Pritet që të ketë shumë diskutime të forta mes banorëve pas situatës së krijuar nga misioni i Beatrix dhe Donaldit, ku Egzona i përjetoi shumë keq akuzat dhe skenat e xhelozisë së këngëtares./ CNA.al

 

 



View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE