Connect with Us

E nxori në nominim me Donaldin/ Arditi: Ndihem shumë i zhgënjyer nga Fifi

Showbizz

E nxori në nominim me Donaldin/ Arditi: Ndihem shumë i zhgënjyer nga Fifi

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Miqësia e Arditit dhe Fifit brenda në shtëpinë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” ka qenë shumë e fortë. Por pasi Fifi vendoisi që të shpëtonte Granitin dhe të fuste në nominim Arditin me Donaldin duket se ka sjellë një krisje të kësaj miqësie.

Vendimi i marrë nga Fifi duket se ka zhgënjyer jo pak ish konkurentin. Këtë e ka pranuar vetë Arditi i cili ishte i ftuar në “Fun Club”. Madje ai u shpreh se nëse i jepet mundesi do përballet me Fifin në spektaklin e të martës.

 “Jam i zhgënjyer nga Fifi. Se unë u penalizove sepse mbrojta Fifin dhe i dola kundër Semit dhe Donaldit. Kurse Fifi nuk më mbrojti. Doja të bëja një reagim të gjatë në Instagram por, do i them diçka të martën nëse më jepet mundësia në spektakël, është shprehur Arditi.

LEXO EDHE:  Zhvishet ish banorja e Big Brother/ Po bën “namin” në Londër

Më tej ai tregoi se është i bindur që futja e Donaldit në nominim dhe shpëtimi i Granitit nuk ka ardhur nga justifikimet që ka thënë Fifi.

“Graniti tha “Pse nuk e ke menduar që Fifi ka dashur të të nxjerr nga shtëpia?” Dhe unë nuk doja ta besoja. Dhe përderisa e tha Graniti, dmth ai di diçka. Dhe duket se ka diçka. Por, unë nuk e hedh poshtë.”/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Donald Veshaj kërkon të dalë nga shtëpia/ Big Brother bën lëvizjen e papritur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori Donald Veshaj është një nga emrat që përflitet si konkurrenti që synon çmimin e madh në Big Brother Vip.

Gjatë qëndrimit prej më shumë se tre muaj, Veshaj ka qenë në qendër të vëmendjes sa i takon historisë së dashurisë me moderatoren Bora Zemani si dhe nisjen e një tjetër historie brenda shtëpisë me këngëtaren Beatrix Ramosaj. Kjo e fundit e përfundoi rrugëtimin e saj të premte, ku publiku vendosi ta nxjerrë jashtë shtëpisë dhe kjo situatë duket se ka mërzitur dhe Donaldin, i cili ende se ka marrë veten dhe është ndjerë këto dy ditë keq dhe “i vetmuar”, pavarësisht përpjekjeve të Egzonës për t’i qëndruar pranë.

LEXO EDHE:  Pas përplasjes në spektakël, Donaldi dhe Beatrix dhurojnë një kërcim sensual

LEXO EDHE:  “E patë surratin e atij”/ Në dhomën e dënimit, Paloma nis thashethemet për banorët

Si duket, Donaldi po kalon një situatë të ngarkuar emocionale dhe sot ka bërë një deklaratë të papritur, ku Donaldi i tha Monikës së dëshiron të lërë shtëpinë e BBV.Donaldi i ka thënë Monikës se do që të ndërpresë rrugëtimin e tij dhe të dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP” dhe pas kësaj, Veshaj është thirrur nga “Vëllai i Madh” në dhomën e rrëfimit.

Nuk dihet nëse arsyeja që ai kërkon të dalë është Trixa apo gjendja shëndetësore, pasi këto ditë ai ka shfaqur disa probleme me shëndetin e tij./E.K-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk eci”/ Bashkimi jep lajmin e ndarjes me Alvisën: Mendoja që jashtë gjërat do ishin ndryshe

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bashkim Saiti ka zbuluar se i ka dhënë fund lidhjes me Alvisa Qarrin. Dyshja vendosën të dilnin çift nga Përputhen, por si duket lidhja e tyre zgjati shumë pak jashtë kamerave.

Përmes një njoftimi, Bashkimi shkruan se , shpresonte që gjërat të ishin ndryshe jashtë. Ndër të tjera ai thekson se kurrë nuk do ta hedhë poshtë atë që kaloi me Alvisën por kjo ishte më e mira për të dy.Njerëz të dashur desha tju informoja nëpërmjet këtij postimi që nga sot më nuk jam në një marrëdhënie me Alvisën. Më vjen shumë keq që gjërat shkuan kështu dhe gjithashtu më vjen keq për të gjithë ata që na kanë mbështetur që nga dita e parë. Shpresova dhe mendova që pas gjithë asaj që kemi kaluar, pas gjithë atyre sakrificave, mendoja që jashtë gjërat do të ishin ndryshe.

Nuk kam qenë ndonjëherë pjesë e asnjë loje dhe nuk dua të jem, prandaj në momentin që e kuptova që pavarësisht çdo përpjekje kur gjërat nuk ecin, më mirë ti stoposh në kohë dhe të jesh i qetë me veten dhe i pastër me të tjerët. I uroj gjithë të mirat asaj në jetë dhe asnjëherë nuk do ta hedh poshtë për atë që kemi kaluar në program. Jeta vazhdon”,  sqaron Bashkimi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas daljes së Beatrix nga Big Brother/ Reagon nëna e saj, publikon momentin prekës në prapaskenë

Publikuar

-

Nga

cna show

Beatrix Ramosaj, dy ditë më parë përfundoi garën e saj në shtëpinë e Big Brother Vip, një rrugëtim që ndikoi shumë në jetën e saj jashtë atij realityshoë.

Moderatorja Dojna Mema, një ditë më parë njoftoi se Beatrix nuk do të ishte pjesë e emisionit
Fun Club, për shkak të gjendjes së saj të rënduar emocionale dhe psikologjike, pas reagimeve të shumta negative që ka patur në rrjetet sociale për të.

LEXO EDHE:  Fjorentina dhe Olsi përcjellin mesazhe për njëri tjetrin në rrjetet sociale

LEXO EDHE:  Foto-Nga Basha, Rama, Ruçi, Spiropali, Duma e Veliu/ Kush janë VIP-at që "futen" në Big Brother

Pas gjithë zhurmës në rrjet, mamaja e saj Antigone Ramosaj, ka publikuar një moment mjaft emocional dhe prekës në prapaskenë, ku shfaqet duke përqafuar të bijën. Përmes këtij postimi e disa të tjerëve pasardhës ku Trixa shfaqet krah Donaldit, Antigone ka treguar se e mbështet të bijën./ A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Antigone Ramosaj (@antigoneramosaj)

LEXO TE PLOTE